Кешбек для українців за купівлю української продукції: держава повертатиме частку від витрачених коштів

news

Українцям повертатимуть частину коштів витрачених на вітчизняні товари та послуги в межах державної програми “Купуй українське”.

Про це повідомив Президент Володимир Зеленський на презентації платформи “Зроблено в Україні”, передає Інтерфакс-Україна.

Читайте також Військовий з Волині отримав серйозні травми під час служби на передовій: потрібна допомога  

Кошти повертатимуться на спеціальну картку.

За купівлю певних типів вироблених в Україні товарів та послуг громадяни України зможуть отримати повернення частини коштів на спеціальну картку“, – сказав Президент.

Президент зазначив, що таке розпорядження дав уряду, наразі ця програма в процесі розробки. 

Зі слів очільника країни, основним завданням для цієї програми є те, “щоб українські гроші залишилися та працювали в Україні”.

Це податки, це зарплати наших воїнів, це можливості нашої держави, зокрема й оборонні. Вже готуються параметри українського кешбеку: фінансові та технічні“, – повідомив Зеленський.

Також Президент додав, що потрібно докласти всіх зусиль, щоб програма кешбеку запрацювала вже у цьому році. 

На платформу “Зроблено в Україні”, покладено сподівання, що вона зможе стати майданчиком сталого діалогу між державою та підприємцями. Також Зеленський зазначив, що ведуться роботи і над іншими державними програмами, які дозволять українським виробникам масштабуватися. 

Це державні гранти, кредити, стимулювання виробництва, попит через український кешбек, допомогу на зовнішніх ринках“, – розповів голова держави. 

Також цю тему на презентації продовжила віцепрем’єр-міністерка Міністерства економіки України Юлія Свириденко. Вона повідомила, що при купівлі українських товарів до держбюджету повертається до 40% у вигляді податків.

До 40% повертається у вигляді податків при купівлі українського товару. Нам треба повертати своїх співвітчизників, і тому, купуючи українське, виробляючи українське, ми створюємо робочі місця. І українці, які повертаються, витрачають гроші на вітчизняні товари. Я вважаю, що виробляти українське, споживати українське – це така ж гордість, як і пишатись військовими”, – заявила Свириденко.

Ще в січні, Президентом були підписані накази про заснування Всеукраїнської економічної платформи “Зроблено в Україні”, а також про створення Ради з питань підтримки підприємництва в умовах воєнного стану. 

Читайте також Хто святкуватиме День ангела у березні: календар іменин на березень 2024

Фото ілюстративне з інтернету 

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев