Керівники Волині та Луцька привітали ветеранів

news

На меморіальному комплексі “Вічна Слава” відбувся урочистий мітинг та покладання квітів з нагоди 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

На захід завітали тисячі лучан, аби віддати шану пам’яті загиблим під час Другої світової війни та подякувати ще живим ветеранам.

Після цього у Волинському обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою голова облдержадміністрації Володимир Гунчик, Луцький міський голова Микола Романюк, його заступник Андрій Киця та секретар міської ради Юлія Вусенко зустрілися з ветеранам.

Володимир Гунчик від імені присутніх керівників подякував ветеранам за їхній подвиг, відвагу і мужність, країну, яку нині маємо. “Хочу привітати зі святом. Ми усі шануємо Вашу віддачу, мужність, героїзм. Герої Другої світової війни, сьогоднішні Герої — це люди, які своє життя віддали служінню присязі. Це люди, які віддали своє здоров’я, щоб слово “Честь” було не тільки на папері і словах. Хочу сьогодні низько вклонитись ветеранам, усім Героям, які боролись і борються за нашу вільну і незалежну Україну. Приємно бачити у цій залі разом ветеранів Другої світової війни, ветеранів визвольних змагань. Дуже важливо, щоб ми з вами разом розуміли, що наша сила у єднанні, як би політики не намагалися розділити ветеранів. Я впевнений і з гордістю можу сказати, що на Волині об’єднана ветеранська громада. Честь вам і слава. Нехай ще багато років ви своїм подвигом запалюватимете серця молоді. Нехай Господь допомагає вам і всій Україні”, — наголосив голова облдержадміністрації.

Володимир Гунчик побажав усім здоров’я, злагоди у родинах, поваги від оточуючих.

Також для ветеранів організували святковий обід.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев