Казкове містечко веселощів, розваг і подарунків «Рудь» радо зустрічало дітей та дорослих у Луцьку! ФОТО

news

Незвичайне святкове містечко «Рудь», яке протягом усього літа вже 12 років поспіль «подорожує» всією Україною, вкотре завітало до Луцька. 24 червня воно розмістилося у Центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки й уже з 12-ї години запрошувало усіх бажаючих на неймовірно багатий на позитивні враження та емоції відпочинок.

«Рудь» запрошує на свято морозива.

 

Вперед до розваг, атракціонів та майстер-класів.

 

У цьому містечку шанується дитинство, як найпрекрасніший, найбезтурботніший, найвеселіший період життя! Тут найвища цінність – родина, яка може чудово провести час разом, поспілкуватися, поласувати морозивом, дізнатися щось нове для себе, розважитися.

Юля з Єгорчиком, Єва, Андрій, Дана та Яна чудово проводять час разом.

У містечку «Рудь» є своя грошова одиниця – рудики. Їх обмінюють на обгортки від морозива. За рудики можна придбати участь у майстер-класах, атракціонах, купити безпрограшну лотерею або ж різноманітну сувенірну продукцію.

Більше обгорток – більше рудиків!

 

Щороку у святковому містечку – безліч майстер-класів, які допомагають розвивати творчу особистість. Найулюбленішими для дітей є плетіння коси, виготовлення ляльок-мотанок, прикрас, браслетів із резинок, тваринок з кульок, малювання та складання конструкторів.

Досвідчені перукарі містечка «Рудь» робили стильні зачіски усім бажаючим.

 

Вероніка Галабурда з допомогою мами Галі зробила ляльку-мотанку.

Кольорові мрії дівчатка зображають на папері.

Джеймс із сином друзів Ванею складають вежу. Хлопчику ця забава до душі.

І хлопчики, й дівчатка зосереджено творять красу з резинок.

 У вправності, влучності й спритності діти мали змогу позмагатися у таких забавах як «Влучний кидок», «Впіймай морозиво», «Шалені фрукти». Хлопці й дівчата залюбки випробовували власні сили й були за це нагороджені не лише подарунками від компанії «Рудь», а й палкими оплесками глядачів.

Ліда Згоранець у казковому містечку «Рудь» разом з дідусем Володимиром. Дівчинка на рудики обміняла 90 обгорток від улюбленого морозива й із задоволенням брала участь у різних атракціонах. Зокрема, ловила у корзинку яблучка й отримала за це два альбоми для малювання – чудовий подарунок, адже Ліда любить захоплюється творчістю й навчається у художній школі.

Влучити в морозиво з велетенської рогатки – забава, яку із задоволенням обирають хлопчаки!

Випробовування на спритність.

У чарівному містечку працювали й магазини, де за рудики можна було придбати різноманітні сувеніри та канцелярію.

Чудові сувеніри подобались усім!

 

Гості свята із задоволенням брали участь у всіх забавах, робили аквагрим та стильні тату, а також  фотографувалися на згадку у фотозонах, з казковими персонажами, аби зафіксувати позитивні емоції й відчувати їх знову переглядаючи фото.

Діти із задоволенням робили аквагрим.

 

Фото на згадку.

Ящики морозива за найкращі танці, демонстрацію талантів та активне вболівання можна було отримати лише на святі у казковому місті «Рудь». Це дійсно – неабияка винагорода для кожного ласуна. Діти залюбки брали участь у естафетах, конкурсах, забавах, писали вірші, малювали плакати, творили картини на асфальті, співали й танцювали, пародіювали знаменитостей, розважалися й гарно проводили час і за це отримували різноманітні подарунки.

Маргарита Заруцька разом із мамою та хрещеною на асфальті малювали улюблене морозиво.

Творили й отримували подарунки.

 

Свято вдалося на славу. Той, хто не витратив усі рудики або в силу певних обставин пропустив цьогорічне свято від компанії «Рудь» (ПАТ «Житомирський маслозавод») у Луцьку, може не хвилюватися! Як повідомила маркетолог, координатор проекту «Свято морозива» Тетяна Хомяк, невитрачені рудики, або необмінені обгортки від морозива будуть дійсні й наступного року!

Координатор проекту «Свято морозива» Тетяна Хомяк знає, як зробити похмурий день яскравим для кожної дитини.

Тому готуватися до наступного свята можна уже зараз, ласуючи улюбленим морозивом від ТМ «Рудь» та збираючи обгортки!

Валентина КАЛИНА

 

 

 

 

 

 

0 Комментариев