Канада розширила санкції проти Сирії

news

Канада розширила санкції проти Дамаска — у “чорний список” внесли 17 фізичних осіб і п’ять компаній, які пов’язані з сирійським президентом Башаром Асадом.

“Ситуація в Сирії є небезпечним порушенням загального миру і безпеки, що призвело або може призвести до серйозної міжнародної кризи”, — йдеться в повідомленні на сайті канадського уряду, — передає Корреспондент.net.

Зазначимо, Оттава ввела санкції з метою посилити тиск на президента Сирії Башара Асада ще в 2012 році. Тоді в “чорний список”, який передбачає “замороження” активів, що зберігаються в канадських банках, тоді було включено більше ста фізичних осіб і десятки громадських організацій і фірм. Була припинена реалізація всіх двосторонніх угод про співпрацю. Крім того, в березні 2012 року Канада закрила своє посольство в Сирії.

Востаннє санкції Оттави проти Дамаска були розширені 13 квітня. Тоді обмеження були введені проти 26 персон, пов’язаних з Асадом.

Раніше Мінфін США ввів нові санкції проти Сирії у зв’язку з виявленими Організацією із заборони хімічної зброї відомостями про застосування сирійською владою хлору в квітні 2014 року.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев