Камінь в обручці може принести вам нещастя. Все залежить від його кольору

news

Камінь в обручці має не тільки візуальне значення. Виявляється, це також може бути нещасливим, тому краще бути обережним, яку прикрасу ми вибираємо.

Обручка – це прикраса, яка залишається на все життя. Тому чоловікам слід бути уважними при його виборі. Особливо це стосується каменю в обручці, який може принести нещастя. Який конкретно приносить жінці нещастя, а який варто вибрати, щоб насолодитися вдалим шлюбом? Подивіться самі.

Камінь в обручці може принести нещастя

Існують різні весільні забобони, які наречені враховують, щоб мати вдалий шлюб. Однак перед тим, як приступити до організації весілля, варто сказати своїй коханій людині, який камінь повинен бути в його обручці. Виявляється, деякі очі можуть принести нещастя. 

Неправильно підібраний камінь в обручці приносить нещастя як жінці, яка отримує таку прикрасу, так і всьому майбутньому шлюбу. Тому чоловікам варто добре подумати, перш ніж зважитися на покупку цієї дрібнички. Подивіться самі, які камені притягують невдачу, а які можуть принести нам процвітання.

Опал – невдалий камінь

Опал – це камінь, який вважався нещасливим протягом багатьох поколінь. Це все через сера Вальтера Скотта. Британський письменник XVII століття описав історію жінки, яка померла через носіння цього каменю. Вважається, що він приносить нещастя, притягує нещастя, викликає сльози і навіть може призвести до смерті – як і героїня книги сера Вальтера Скотта.

І хоча це камінь красивого синього відтінку, в прикрасах його краще уникати – особливо в обручці. Так який камінь зробить все навпаки і принесе нам достаток у шлюбі? Виявляється, найщасливішим у цьому відношенні може бути діамант. Він елегантний, універсальний, його називають «камінням щасливого кохання». Тому кращого вибору немає.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев