«Камасутра» для подружжя зі стажем. 10 найпопулярніших поз в шлюбі

news

Про проблеми одружених людей можна говорити легко і з почуттям гумору. Пропонуємо подивитися результат роботи письменника Саймона Річа і ілюстратора Фарлі Каца.

Поза «Спонукання до дії»

Жінка заклично схиляється до ніг чоловіка, щоб вимести сміття. Тим самим вона намагається спонукати його до допомоги з прибиранням.

Поза «Посудомийниця»

Хороша для тих, хто любить зміну ролей. Спочатку активний чоловік: він завантажує брудні тарілки в посудомийну машину. Потім ініціатива переходить до жінки: вона повинна підійти і проконтролювати чоловіка, інакше він все зробить неправильно.

Поза «Свіже повітря»

Пов’язана з подоланням норм і стандартів поведінки і тому, як правило, доступна парам, які прожили разом довгий час. У цій позиції чоловік може зіпсувати повітря і не вибачитися за це перед дружиною.

Поза «На чужому нещасті»

Подружжя тримаються за руки і демонстративно підкреслюють свою закоханість в той час, коли інша пара свариться.

Поза «2 +1»

Класична поза для подружжя з дітьми. Виникає тоді, коли любовну гру перериває дитина, яка почула якийсь страшний звук і вирішила перебратися спати до батьків.

Поза «Третій зайвий»

Коли в квартирі потрібно пересунути меблі, дружина не просить чоловіка про це, а наймає м’язистого красеня, який, звичайно ж, знімає майку. Дружина при цьому насолоджується видом його торсу, а чоловік відчуває себе нещасним хлопчиком.

Поза «По магазинах»

Дружина тягне чоловіка за покупками, він при цьому чинить опір всіма відомими йому способами.

Поза «Прихована загроза»

Чоловік судорожно кидається закривати свій ноутбук при появі дружини, щоб вона не побачила його особисту переписку.

Поза «Дитина у бабусі»

Нарешті у подружжя з’являється можливість відмовитися від всіх планів на вечір і вперше за довгий час … виспатися. Снодійне при цьому не завадить.

Поза «Хвилини спокою»

Якщо чоловік відправився з друзями на футбол, дружина може розслабитися, поніжитися у ванні і відчути всі радощі короткочасної самотності.

Джерело: coocumber.pp.ua

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев