Kalush Orchestra презентували довгоочікуваний кліп на “Стефанію”, яка перемогла на “Євробачення 2022”

news

Переможець 66-го конкурсу Євробачення український гурт Kalush Orchestra презентував довгоочікуваний кліп на пісню “Стефанія”. Музиканти знімали його у зруйнованих містах Київської області: Бучі, Ірпені, Гостомелі та Бородянці. Kalush Orchestra присвятив його українським жінкам на передовий та безстрашним матерям під час війни.

Вихід нового кліпу на пісню “Stefania” відбувся 15 травня о 11:00. Відео було опубліковане на офіційному YouTube-каналі гурту.

Перед прем’єрою кліпу на ютуб-каналі команда музикантів увімкнула чат для обговорень, де фанати з усього світу обмінювались вітаннями та словами очікування на новий відеохіт.

У кліпі показали будинки без стін та вікон, які стали такими внаслідок нападу Росії. Учасники колективу виконували свій переможний трек серед руїн.

За сюжетом, жінки у військовій формі евакуюють дівчаток та хлопчиків на власних руках зі знищених міст Київської області, а самі повертаються у гарячі точки, щоб продовжити захищати Батьківщину та дітей.

На сторінці Kalush Orchestra наголосили, що відеоробота заснована на реальних подіях під час військової агресії в Україні у 2022 році.

Колись я присвятила цю пісню мамі, а коли почалася війна, пісня набула багато нового змісту. Хоч у пісні ні слова про війну, але багато хто почав асоціювати пісню з матінкою-Україною. Більше того, суспільство почало називати його гімном нашої війни! Але якщо Стефанія тепер є гімном нашої війни, я хотів би, щоб вона стала гімном нашої перемоги,

– каже в описі до відео Олег Псюк, лідер гурту.

Режисером кліпу став український митець Максим Ксьонда – володар музичної премії YUNA в категорії “Найкращий відеокліп”.

Менше ніж за півгодини з моменту публікації кліп зібрав понад 4 тисячі коментарів. А за 5 голдин від випуску – понад 1500000 переглядів. Глядачі пишуть свої коментарі, поширюють відео.

0 Комментариев