Ізраїлю запропонували мир в обмін на території

news
Арабські країни запропонували стабілізацію відносин в обмін на звільнення Ізраїлем територій, захоплених у 1967 році. На цих територіях Ліга арабських держав пропонує створити незалежну державу Палестина.

Про це пише Корреспондент.net, посилаючись на агентство Deutsche Welle.
Пропозиція міститься в заключній декларації саміту арабських країн, який відбувся 29 березня в Аммані, куди з’їхалися лідери 21 держави. Вони також закликали всі країни світу не переносити свої посольства в Східний Єрусалим, який палестинці хотіли б зробити своєю столицею.
У такий спосіб арабські лідери фактично знову запропонували Ізраїлю мирний план на основі рішення двох держав для двох народів, пропонований ще у 2002 році.
Ізраїльський міністр у справах розвідки Ісраель Кац відреагував на заяву арабського світу обіцянкою, що палестинське питання не буде ігноруватися. У той же час він закликав арабських лідерів перейматися дужче стратегічними регіональними випробуваннями, зокрема війною в Сирії, Іраку, Ємені і Лівії.
Кац зазначив, що спільне подолання цих проблем з одночасним поліпшенням умов для палестинців може закласти основи для прогресу.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев