Із легальних доходів волинян у 2021 році сплачено 426 мільйонів гривень військового збору

news

Із доходів волинян торік для фінансування оборонної галузі сплачено понад 426 мільйонів гривень військового збору.  Сума перерахованого за підсумками 2021 року військового збору в області на чверть перевищує показники 2020 року.

Заходи оборонного характеру та національна армії повинні мати стабільне джерело фінансування. Це один з надважливих компонентів  безпеки держави. Тому кожен, хто має офіційні доходи і сплачує податки, щомісяця робить фінансовий внесок у національну безпеку та оборону. Оскільки обов’язок сплачувати податки за найманих осіб покладено на працедавців, від їх сумління залежить наскільки своєчасно бюджети усіх рівнів отримуватимуть належні кошти,

– наголошує начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Тим часом, громадяни, котрі раніше отримували доходи, але не сплачували податки, саме зараз можуть легалізувати набуті активи у рамках одноразового добровільного декларування, – нагадують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

 Держава запропонувала податкову амністії як цивілізований спосіб розпочати податкову історію сумлінного платникам кожному, хто добровільно подасть  одноразову добровільну декларацію і сплатить  визначений законом збір залежно від задекларованих активів. Особи, які задекларують активи, придбані за доходи без сплати податків, за умови сплати одноразового збору з одноразового добровільного декларування, звільняються від кримінальної, адміністративної та фінансової відповідальності за несплату податків,

– підкреслила Світлана Савчук.

Нагадаємо, що з 1 вересня 2021 року до 1 вересня 2022 року в Україні триває одноразове (спеціальне) добровільне декларування активів.

Щоб скористатися правом на податкову амністію потрібно заповнити в Електронному кабінеті і подати одноразову добровільну (спеціальну) декларацію, згодом сплатити передбачений спеціальний збір.  Про те, як це зробити правильно – детальна інформація в банері «Одноразове добровільне декларування».

Волинські податківці консультують громадян щодо особливостей подання одноразової добровільної декларації за номером телефону «гарячої» лінії (0332) 777-106, яка працює щосереди з 10.00 до 12.00.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев