Із доходів волинян до бюджетів спрямовано 3,5 мільярда гривень податку на доходи фізичних осіб

news

Упродовж січня-серпня 2021 року з легальних доходів волинян до бюджетів усіх рівнів спрямовано 3 мільярди 541 мільйон гривень ПДФО. Сума сплаченого податку на доходи фізичних осіб в області перевищує минулорічні показники на 26,1 відсотка.

«Безумовно, що активна протидія практиці «тіньових» виплат впливає на стан надходжень податку на доходи фізичних осіб. Завдяки спільним заходам ДПС і Держпраці вдається переконувати працедавців дотримуватися законодавчих вимог щодо офіційного працевлаштування найманих працівників, відповідно – сплачувати податки і єдиний внесок на загальнообов’язкове соціальне страхування», – зазначає начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Як запевнила очільниця волинських податківців, саме аргументований та конструктивний діалог – найбільш доцільний формат спілкування з працедавцями.

«Переважно волинські працедавці дослухаються до позиції ДПС та працюють у правовому полі. Аналіз надходжень за підсумками січня-серпня 2021 року свідчить, що ріст сплати ПДФО спостерігається на території усіх міст та районів області », – підкреслила Світлана Савчук.

Нагадаємо, що з 1 вересня 2021 року до 1 вересня 2022 року кожен, хто отримував доходи, які були приховані від оподаткування, може скористатися правом  на одноразове (спеціальне) добровільне декларування активів.

Детальну інформацію щодо активів, які підлягають декларуванню у рамках податкової амністії, можна отримати у тематичному банері на субсайті Головного управління ДПС у Волинській області та за номером телефону «гарячої» лінії (0332) 777-106, яка працює щосереди з 10.00 до 12.00.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев