Італія скасовує обов’язкову вакцинацію від Covid-19 медичних працівників

news

У вівторок, 1 листопада, в Італії припиняє дію наказ про вакцинацію працівників охорони здоров’я від Covid-19. Його скасував Уряд Джорджії Мелоні. Обов’язок носити маски в лікарнях і будинках престарілих зберігся.

На прес-конференції в Римі глава уряду оголосила, що завдяки зняттю зобов’язання щодо вакцинації медпрацівників 4 тисячі людей зможуть повернутися до роботи. Їх усунули від виконання обов’язків як невакцинованих.

Прем’єр-міністр Мелоні підкреслила, що рішення, яке набуло чинності 1 листопада, буде корисним у зв’язку з проблемами, пов’язаними з нестачею медичного персоналу. Спочатку вимога щодо вакцинації мала діяти до кінця грудня.

Мелоні критикувала попередні уряди за вжиття низки заходів для боротьби з пандемією, які, на її думку, не ґрунтувалися на “жодних наукових доказах”. У результаті, за її словами, “в Італії сталася плутанина, якої не було ніде в світі”.

Ситуація з Covid-19 змінилася, спостерігається стабілізація та зменшення кількості інфекцій і зайнятих ліжок у лікарнях, пояснив новий міністр охорони здоров’я Ораціо Скіллачі.

Потрібен спокійний і науковий підхід,

– додав очільник міністерства.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев