Інформування про проведення прийому громадян на сайті партії, сторінках у соціальних мережах

news

В рамках ініціативи «Атестація депутатів місцевих рад» було здійснено моніторинг офіційних сайтів політичних партій «За майбутнє»,  «Європейська Солідарність», «Громадянський рух «Свідомі», «Слуга народу», Всеукраїнського об’єднання «Свобода» та Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», а також офіційних сторінок місцевих осередків цих же партій у мережі Facebook за період з 30 листопада 2020 року по 15 квітня 2021 року з метою виявлення оприлюдненої інформації про здійснення прийому громадян депутатами Луцької міської ради, які є представниками однойменних фракцій.

В результаті моніторингу було визначено, що представники жодної політичної партії у Луцькій міській раді не оприлюднювали анонсів прийомів громадян чи графіків здійснення таких прийомів на партійних сайтах за цей період. Втім, дещо інша ситуація з оприлюдненням інформації про прийоми на офіційних сторінках партій у соціальних мережах.

Так, на офіційній сторінці місцевого осередку партії «Європейська Солідарність» у мережі Facebook 22 лютого було оприлюднено графіки прийому громадян дев’ятьма депутатами Луцької міської ради, які входять до фракції «Європейської Солідарності» у Луцькій міській раді.

На офіційній сторінці «Громадянського руху «Свідомі» у мережі Facebook двічі оприлюднювали графіки здійснення особистих прийомів громадян депутатами Луцькради з однойменної фракції. Відповідну інформацію оприлюднювали 2 грудня та 16 лютого. Також 1 квітня на сторінці було опубліковано інформацію про «Мобільну приймальню» депутатів. Ще двічі графіки проведення прийомів депутатами оприлюднювали на сторінці партії в Instagram.

На офіційних сторінках місцевих осередків політичних партій ВО «Свобода», ВО «Батьківщина», «За майбутнє» та «Слуга народу» за період з 30 листопада 2020 року до 15 квітня 2021 року відомості про графіки прийомів громадян депутатами Луцької міської ради не оприлюднювались.

8 із 42 депутатів Луцької міської ради (19%) використовують особисті сторінки у соціальній мережі Facebook для інформування виборців про місце і графік здійснення прийомів громадян та поширення контактів громадських приймалень.

З-поміж обранців Луцької міської громади, які використовують такий інструмент інформування – Андрій Лучик, Андрій Маруняк, Алла Надточій, Михайло Наход, Андрій Разумовський, Валентин Хаймик, Тарас Шкітер та Микола Яручик.

Разом з тим, інші 81% депутатів Луцької міської ради на своїх сторінках у соціальній мережі Facebook не оприлюднювали інформації про здійснення прийомів громадян чи роботу громадських приймалень.

0 Комментариев