Ігор Поліщук озвучив свою позицію щодо поновлення Юлії Вусенко на посаді секретаря Луцькради

news

 Секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Ігор Поліщук зібрав брифінг, аби озвучити позицію щодо виконання рішення Луцького міськрайонного суду про поновлення Юлії Вусенко на посаді секретаря Луцької міської ради.

Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

На початку розмови, Ігор Поліщук привітав журналістів з професійним святом та вибачився за дії його колеги депутата Юлії Вусенко, через які їм довелося цілий день чергувати під міською радою.

Вибачився він й перед працівниками поліції, які також цілий день чергують тут. За його словами, не зрозуміло чим це зумовлено і хто їх викликав.

Ігор Поліщук зауважив, що надійшов повний текст постанови Луцького міськрайонного суду. Він наголосив, що у документі зазначається: “… звільнення Поліщука І. І. з займаної посади, як і виконання рішення суду щодо поновлення Вусенко Ю.В. на посаді секретаря Луцької міської ради є виключною компетенцією Луцької міської ради та повинно вирішуватися на сесії Ради у визначеному чинним законодавством України та Регламентом Луцької міської ради порядку”.

Також у документі йдеться, що: “У відповідності до статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” обрання на посаду та звільнення з посади секретаря є виключною компетенцією міської ради. З огляду на виборність посади секретаря міської ради та віднесення таких повноважень до виключної компетенції відповідної ради, саме Луцька міська рада як орган місцевого самоврядування, що представляє інтереси територіальної громади у визначеній ст. 24 Регламенту формі своєї роботи уповноважена виконувати рішення суду щодо поновлення Вусенко Ю.В. на займаній посаді”.

За його словами, рішення суду буде виконано добровільно без очікування виконавчого провадження. Він наголосив, що незабаром буде скликана позачергова сесія міськради. Ігор Поліщук зауважив, що саме такий варіант вирішення питання поновлення на посаді Юлії Вусенко визначив суд. Питання проведення позачергової сесії погоджено з головами депутатських фракцій.

Ігор Поліщук звернув увагу, що рішення про звільнення Юлії Вусенко з посади секретаря міської ради прийняли 24 депутати, а це є більшість. Тому він не розуміє чому вона вважає рішення міськради незаконним і почала судову тяганину.

Також, за його словами, суд мотивував своє рішення тим, що питання було розглянуто не профільною комісією Луцької міської ради. На його думку, це є формальні підстави.

Адвокат Ігор Поліщука Віктор Веремчук зауважив, що суд відмовив у задоволені клопотання Юлії Вусенко щодо скасування рішення про призначення Ігоря Поліщука на посаду секретаря міської ради. Тобто, таке рішення міської ради є законним.

Заступник міського голови Олександр Рачков повідомив, що буде підготована апеляційна скарга на рішення Луцького міськрайонного суду. “Ми не згідні з постановою суду, і будемо її оскаржувати, адже мотиваційна частина є формальною. Ми погоджуємося з порядком визначеним Луцьким міськрайонним судом щодо поновлення Юлії Вусенко на посаді”, — наголосив він. За його словами, це питання внесуть на позачергову сесію.

0 Комментариев