Ігор Гузь вимагає від Порошенка призначити Послів України

news

Народний депутат України Ігор Гузь з парламентської трибуни  звернувся до Президента України Петра Порошенка з вимогою призначити послів України в усіх державах, які мають насамперед ключове значення для нашої держави.

«Рік немає посла у Білорусі. Скільки можна чекати? Це – країна, з якою ми маємо кордон. Це — країна, яка має союз з Російською Федерацією. Яким чином з Білорусією здійснюється наша геополітична боротьба з Росією?  Угорщина. Що ми не знаємо, яка ситуацію в Угорщині, чи на Закарпатті. Треба призначати посла, а його також рік часу немає. Казахстан на сьогодні – одна з ключових держав у геополітичній війні з Росією. Далі – Грузія. Що, не треба в Грузії  відстоювати наші інтереси? Швейцарія – ключова країна в економічному контексті. І ще десяток країн.

Я, як заступник голови Комітету з закордонних справ, розумію: місяць треба шукати кандидата, два – три-чотири. Але за рік час не знайти кандидатури на посла в ключові країни та країни-сусідів. Це – колапс. Це – ганьба для Української держави», – наголосив політик.

Народний депутат акцентував, що вже тричі порушував це питання перед Міністром закордонних справ Павлом Клімкіним, який щоразу повідомляв про подачу кандидатур, а їх призначення – не в компетенції профільного міністерства.

«Вже більше року не можемо «достукатися», ні до Президента, ні до глави адміністрації Бориса Ложкіна, ні до відповідальних працівників. Вибачте, що, в адміністрації Президента «сидять» контрреволюціонери?  Люди, які руйнують міжнародну політику. Прошу, якомога швидше призначити послів у країни, де вони відсутні.  Якщо ж ні, то  на наступному пленарному засіданні ми (Комітет) змушені будемо блокувати трибуну і вимагати швидкого призначення послів», — зауважив Ігор Гузь.

0 Комментариев