Ігор Гузь відкрив на Старовижівщині громадську приймальню. ФОТО

news

Відтепер у смт Стара Вижівка працює громадська приймальня народного депутата України Ігоря Гузя. Він особисто та представники місцевої влади взяли участь в її відкритті.

Про це повідомила прес-служба народного депутата України.

«Мені небайдужі проблеми мого рідного району. Хоча  округ має свого депутата, але я, як уродженець цього краю, знаю всі його болючі сторони. Я особисто відвідав кожне село. Приміром: знаю,  чого потребує школа чи садок. У міру можливостей – допоможу. І наголошу: готовий до спільної роботи з владою району», – констатував депутат.

Нагадаємо, що Ігор Гузь упродовж чотирьох років відстоював інтереси громади Старовижівського району в обласній раді.

Наразі Ігор Гузь поінформував, що у планах – залучити на розвиток селища як інвестиційні, так і державні кошти. І уже є деякі напрацювання.

Він також закликав громаду до ініціативності у написанні грантових проектів, та готовий сприяти у наданні можливостей для такого навчання як в організації потрібних форумів, так і в перейманні європейського досвіду.

f54d828d-e9f5-4d45-b3b9-e57a9d323ebd

Представники районної  влади подякували народному депутату за увагу до людей та побажали, аби до громадської приймальні зверталися більше з  позитивними клопотаннями.

«Приємно, що народний депутат планує залучати інвестиції, шукати для цього партнерів та укладати угоди», – зазначив голова Старовижівської РДА Анатолій Бринчук.

У смт Стара Вижівка громадська приймальня працюватиме з 9 до 17 год. за адресою: площа Миру, 1А. Її очолив помічник нардепа на громадських засадах Василь Романюк, депутат Старовижівської районної ради.

Народний депутат України від Волині Ігор Гузь запевнив людей, що вони можуть завжди розраховувати на його підтримку.

451f8e04-8e26-4ff7-98c2-02843823734c 33f91a02-6e10-4c8c-b0ed-c0f3c286b902

 

Автор статті: Мар'яна Метельська

0 Комментариев