“Хворі на коронавірус” блогери вирішили пропіаритися і зняти відео

news

Двоє блогерів повідомили, що вони інфіковані коронавірусом заради відео.  Інцидент стався 17 березня у Коростені  Житомирської області. Правоохоронці склали адміністративний протокол проти правопорушників, – повідомляє голова Житомирської обладміністрації Віталій Бунечко.

Двоє осіб 30 та 26 років звернулись до центру Первинної медико-санітарної допомоги зі скаргою про невідкладну допомогу. Вони заявили, що нібито мають підвищену температуру та перебували в Італії з 5 по 12 березня.

Швидка допомога прибула до уявних хворих у повному захисному комплекті від коронавірусної інфекції. Нібито хворих доставили до інфекційного відділення. Лікарі провели швидкий тест на виявлення коронавірусу. Результат виявився негативним.

Дивіться відео: двоє блогерів викликали швидку заради відео

Коли лікарі опитали “хворих”, вони зізнались, що знімали процес отримання медичної допомоги для свого блогу. Голова Житомирської ОДА зазначив, що буде вимагати компенсацію за даремно витрачений комплект індивідуального захисту і виїзд медичної бригади.

Правоохоронці, які прибули на виклик, склали адміністративний протокол щодо двох блогерів. Їм загрожує штраф від 51 гривні до 119 гривень.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев