Хто готує обіди для захисників Луцька

news

Працівники КЗ “Комбінат шкільного і студентського харчування” забезпечують харчуванням захисників міста, повідомляє міська рада Луцька. Валентина Галкіна та семеро її колег по кухні працюють над “солдатськими” обідами від п’ятої ранку. Кажуть – так наближають перемогу над російським окупантом. 

Двадцятий день у Луцьку силами комунального закладу «Комбінат шкільного харчування» забезпечуються триразовим частуванням поліціянти, військовослужбовці, представники тероборони. Вони несуть службу на блокпостах. Щодень — підбір для продуктів різний.

Усього за день кухарі готують понад шість сотень порцій частунків. Дещо приїздить з пунктів прийому товарів першої необхідності, однак в основному їжа смажиться, печеться і вариться на міських харчоблоках. Лише борщу силовики потребують до 70-ти літрів! Але беззаперечний лідер їхніх уподобань — український вареник.

Ідея харчувати захисників Луцька належить міському голові. Розпорядження про це він підписав уже в перший день війни — 24- го лютого. Була розроблена логістика, здійснено певні розрахунки.

“З першого дня війни ми розуміли, що людям, які перебувають на блокпостах, необхідно забезпечити харчування. Чергування там відбувається як в денну, так і в нічну зміну. В таких умовах залишатися на 10-12 години без їжі неможливо.

Тому ми залучили комунальний заклад “Комбінат шкільного і студентського харчування” для того, щоб налагодити цей процес, і з перших днів почали харчувати блокпости. Станом на сьогодні ми годуємо близько 30-ти чоловік на блокпостах і 180 — територіальної оборони. Спостерігаємо також, що люди об’єднуються, готують в домашніх умовах, на офісах. Готують на передову, для військовослужбовців. Намагаємося допомогти і їм – або продуктами, або коштами на оплату комунальних послуг, використаних під час приготування їжі”, – розповів міський голова Ігор Поліщук.

Хороший солдат — ситий солдат, твердить прислів’я. Адже, посмакувавши гарячим, людина зігріється та акумулює нові сили. Тож захисники міста дякують тилу за можливість повноцінно виконувати покладені на них обов’язки. Радіють з цих слів і луцькі кухарі. Зізнаються: хоч втома і дається в знаки, частувати тих, хто стоїть на варті спокою та правопорядку, вони не перестануть.

Автор статті: Олійник Олеся

0 Комментариев