Христина Соловій приїде до луцька з благодійним туром «Українська лють»

news

Українська співачка Христина Соловій вирушає у благодійний тур «Українська лють». Протягом липня та серпня вона планує відвідати 14 міст заходу України. Виручені кошти передадуть на потреби армії.

Я їду з концертами Україною – бо це моя справа артистки, мій культурний фронт. У турі я хочу заробити кошти, щоб передати їх на потреби армії. Спочатку я хочу довести, що вже зараз завдяки українським захисникам українська культура може і буде відбуватись в Україні. Навіть під час війни. І жодна р.сня цьому не зможе завадити. А після і завдяки туру я хочу віддячити українській армії за можливість бути українською артисткою в Україні.

 – звертається до своїх шанувальників Христина у мрежі Інстаграм.

Назва туру «Українська лють» посилається на однойменну пісню Христини Соловій, яка є адаптацію італійської народної пісні Руху Опору Bella Ciao, яку партизани співали її за часів Другої світової війни.

Згідно анонсу до Луцька Христина Соловій з концертом національної солідарності в рамках туру «Українська лють» завітає 6 серпня у приміщенні РЦ “Промінь”.
Важливо! В разі виникнення повітряної тривоги всі глядачі мають пройти в укриття, розташоване в будівлі 1.КП ІАЦ „Волинь-енергософт”, вул. Винниченка,67 2.Луцький ЦТКП Волинської філії ПАТ “Укртелеком”, просп. Перемоги,2 3.ПП “ВВС”, вул. І.Франка,44 4.ПАТ “Волиньгаз”, вул. І.Франка,12 5.Луцький КХП № 2, вул. І.Франка,46 6.ЖКП № 3, вул. Винниченка,25 7.СШ № 5, вул. Перемоги,16. У цьому вам допоможуть працівники локаціі та організатори подіі. У разі якщо тривога триватиме не більше години, після її відміни концерт продовжиться у звичному режимі. Якщо тривога триватиме понад годину, ми спробуємо закінчити концерт акустичним виступом в укритті.
0 Комментариев