Хліб-“рокфор”: як “підсувають” несвіжий товар у Луцьку. ФОТО

news

Повідомлення про явно несвіжі продукти, які виявляють покупці, неодноразово з’являлися у мережі. Незважаючи на це, такі продукти чомусь знову і знову з’являються на полицях магазинів та супермаркетів, зокрема й у Луцьку.

17 вересня ввечері у луцькому супермаркеті “Наш край”, що на проспекті Соборності, до рук кореспондента Волинь.info потрапив ось такий “свіжоспечений” хліб.

X4VOiBWvnfU

Спочатку хотіла зробити зауваження, що хліб починає псуватися, але коли покрутила його в руках, то зрозуміла, що він не просто починає псуватися, а вже перебуває хтозна на якій стадії цього процесу.

vQfppkwDx70

 

Передивилася усі буханці, що стояли поруч, на щастя “благородної цвілі” на них не було. Здивувало, що зіпсований буханець стояв найближче до краю, невже ніхто не помітив, що він несвіжий? Наприклад, дівчата, які розкладають той хліб, чи адміністратор, який слідкує, щоб усе було, “як належить”. Йду шукати адміністратора.

Знаходжу її на касі, де вона з бейджиком “Адміністратор” сумлінно виконує роботу касира. Запитую, чому на вітрині лежить зіпсований хліб. Дівчина перепитує: “Де?”. Пропоную піти подивитися.

Безпомилково беру буханець, адже він, як і раніше, лежить скраю. Показую. Адміністратор ніяковіє, забирає хліб.

“Вибачте… вибачте, будь ласка, це з моєї вини”, – каже вона і виносить хліб з торгового залу. Після чого повертається на касу і продовжує обслуговувати покупців.

Інцидент вичерпано? Несвіжий товар забрали, вибачилися перед покупцем. А як же сам факт, що такий хліб “пропонують” клієнтам? Хто зна, скільки б він там ще пролежав, поки б помітили, що з ним “не все гаразд”. І чи це єдиний товар, який варто забрати з вітрини?

Виходить, як у тому жарті: “У вас сир рокфор є?” – “А що це?” – “Ну, сир з пліснявою…” – “Нема, але є ковбаса рокфор, помідори рокфор, оселедець рокфор…”.

Тож пильнуйте, що кладете до свого кошика!

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев