Хіт NK Настя Каменських “Цеємояніч” отримав нове звучання

news

Артистка анонсувала вихід україномовних версій своїх хітів у мережі. 

Сьогодні побачив світ трек «Цеємояніч» — перший хіт сольного проєкту NK, який неймовірно полюбився прихильникам. А вже 15 вересня у мережі з’являться такі пісні NK, як “Дівчата рулять”, “Червоне вино”, “Попа як у Кім”. 

В арсеналі NK вже багато років наявні україномовні хіти. Прихильники артистки знають напам’ять пісні “Почуття”, “Обіцяю”, «Тримай», «Додому» та багато інших. І вже два роки, як її програма стала повністю україномовною. 

— Українська мова — моя перша і рідна. Я спілкуюсь українською в сім’ї та з близькими, з дитинства любила співати українські колядки, — згадує артистка.

Читайте також: Сварка завершилася трагедією: на Волині вітчим вбив пасинка 

Пісню “#Цеємояніч” в українському варіанті Настя Каменських вперше виконала 2 роки тому на одному із благодійних виступів.

Відео пісні 


— З самого початку сольного проєкту NK я випустила багато треків українською, які стали справжніми хітами і яким тисячі людей підспівували на концертах на головних міських площах та масштабних фестивалях. А останні 2 роки на благодійних концертах та заходах в підтримку України я виступаю виключно з україномовною програмою. На прохання прихильників, для яких деякі пісні вже по-справжньому знакові та містять у собі спогади про щасливі часи, ми переклали їх українською. Увесь цей час я бачу, з яким захватом та теплом вони сприймаються аудиторією під час моїх виступів
Тому я вирішила випустити ці пісні на цифрових майданчиках, щоб усі бажаючі могли як слід підготуватися та на моїх концертах заспівати їх зі мною в унісон!

Почути усі ці пісні наживо можна буде 30 вересня у Палаці Україна на сольному концерті Насті Каменських “Я — Україна”.

Читайте також: У Луцьку запровадять нові тарифи на тепло та гарячу воду

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев