Гурт ТНМК та психологиня Світлана Ройз записали пісню для дітей

news

Український гурт ТНМК у співпраці з дитячою психологинею Світланою Ройз записали пісню-практикум для дітей, яка допоможе пам’ятати про необхідність прямувати в укриття, а також заспокоїтись під час повітряної тривоги.

Дана пісня випущена спеціально перед початком відновлення офлайн навчання у багатьох регіонах України. Зараз чимало дітей повертаються до дитячих садків та шкіл з умовно безпечних населених пунктів, де було мало або взагалі не було сирен. Тож реакції малюків на такий стрес можуть бути різними.

Ми з друзями випускаємо в ефір новий проєкт: пісню-практикум, щоб допомоги дітям впоратись із тривогою та панікою від сирен. Зараз багато дітей повертається із міст, де тривог взагалі не було. Діти йдуть до садків і шкіл. І на дорослих, що з ними поруч, величезна відповідальність, не тільки, пов’язана з безпекою, а ще і з можливими емоційними станами дітей – тривогою, панічними атаками, ступором,

– написала психологиня у фейсбуці.

За словами психологині, під час сирени дитина може відчувати тривогу, мати панічні атаки чи впадати у ступор. Щоб вивести її з шокового стану потрібно:

  • скерувати активність;
  • допомогти в контролі за диханням;
  • дати можливість розтягнути спазмовані м’язи;
  • випити води;
  • відчути контакт зі своїм тілом;
  • повернути контакт з реальністю.

Коротка ритмічна пісенька “Крокуй до укриття” пропонує малюкам виконувати вправи, які використовують травматерапевти у своїй роботі.

Світлана Ройз каже, що у пісні є важливе — новий сенс сигналам сирени: «Коли сирену чуєш – то ЗСУ працює!»:

Пісню можна співати, можна робити не всі, будь-які рухи. І в кінці — вигукувати: Слава Україні – Героям Слава!

Ідея та текст пісні належать самій Світлані Ройз, музику написав лідер гурту Олег Михайлюта «Фагот», а виконання  Олександра Сидоренка «Фоззі». Анімацію до пісні створив український художник та аніматор Олександр Корешков.

 

 

0 Комментариев