Гумконвой від Росії: на Донбас привезли прострочені консерви

news

У Держприкордонслужбі розповіли про вміст першого в цьому році російського гумконвою. Про це пише Корреспондент.net.

Українські прикордонники розповіли про вміст чергового гуманітарного конвою Росії на Донбас. За їхніми даними, 101 автомобіль перевозив промислові електростанції, генератори, книги невідомого змісту і прострочені консерви.

«У період з 5.55 до 6.50 через російські пункти пропуску «Донецьк» і «Матвєєв Курган» на в’їзд в Україну пройшли дві колони «гумконвою» в складі 101 автомобіля», — йдеться в повідомленні прес-служби відомства.

Зазначається, що контроль українською міжвідомчою групою здійснювався тільки шляхом візуального спостереження без виконання контрольних функцій. Всі вантажівки були завантажені лише на третину.

За інформацією прес-служби Держприкордонслужби, особливість цього «гумконвою» — невідповідність характеру вантажу до зазначеного в ноті МЗС РФ. Зокрема, не були зазначені книги невідомого змісту, промислові електростанції і генератори, будівельні електроінструменти.

«Ще однією особливістю було те, що м’ясні та рибні консерви виявилися простроченими, оскільки їхній термін придатності було вказано 2 роки, а дата виготовлення — 2012 рік. На коробках з м’ясною тушонкою була нанесено маркування «крихкий вантаж, не перевертати». Крім того, російська сторона відмовилася надавати інформацію про зміст книг, які перевозились», — наголошується в повідомленні.

0 Комментариев