Губернатор Волині – у п’ятірці кращих

news

У рейтингу губернаторів, укладеному виданням “Ділова столиця” за підсумками трьох кварталів поточного року, Володимир Гунчик перебуває на третій позиції. Про це повідомляє відділ інформаційної політики ОДА.

Голів облдержадміністрацій журналісти та експерти столичного журналу оцінювали за 20-ма суспільно значущими критеріями відповідно до показників, наданих Державною службою статистики України.

Тож перше місце за результатами проведеного моніторингу/аналізу зайняв губернатор Вінниччини Валерій Коровій. Голова Івано-Франківської облдержадміністрації Олег Гончарук зберіг друге місце в рейтингу, випередивши Володимира Гунчика усього лиш на 1 бал. Зауважимо, що керівник найвищої виконавчої гілки влади на Волині впродовж останніх трьох місяців наростив (збільшив) свою суму балів із 58 до 72,5.

Серед показників, що вплинули на результати рейтингу, – зміцнення Волинською областю лідерства щодо динаміки будівництва (досягнуто росту/збільшення на 37% у порівнянні з січнем-вереснем минулого року).

«Зокрема, обсяг робіт із житлового будівництва (насамперед у Луцьку та Луцькому районі) зріс на 56,6%, а загальна площа введеного в експлуатацію житла – на 22,2%», – зазначає видання.

Також, як наголошують укладачі рейтингу, Волинь посіла третє місце за динамікою експорту та рівнем народжуваності, увійшла до четвірки регіонів із найменшим коефіцієнтом смертності дітей у віці до 1 року та найбільшим об’ємом освоєних капітальних інвестицій на душу населення. «До того ж загальний обсяг капітальних інвестицій на Волині зріс у порівнянні з січнем-вереснем минулого року на 41% – більше, ніж у будь-якому іншому регіоні. Крім цього, область увійшла до п’ятірки регіонів, що показали ріст промислового виробництва (на Волині він склав 1,1%)».

Наголосила «Ділова столиця» й на мінусах: «Найбільшою невдачею губернатора є входження області до шістки регіонів із найнижчою середньомісячною заробітною платою (3115 гривень)».

0 Комментариев