Громадянину України загрожує довічне ув’язнення за жорстоке вбивство землячки

news

У Польщі в місті Кошаліні до районного суду передано окружна прокуратура обвинувальний акт проти Андрія К., якого звинувачують у зґвалтуванні та вбивстві 30-річної співвітчизниці, тіло якої знайшли у смітнику.

Трагічний випадок трапився в ніч з 13 на 14 березня 2022 року. 48-річний українець зґвалтував і вбив 30-річну співвітчизницю Марію П., а потім її тіло викинув на смітник.

Українець постане перед польським судом за крадіжку чужої банківської картки

Чоловік здійснив злочин з особливою жорстокістю: бив і душив свою жертву, змушуючи до статевого зв’язку.

Вдарив її кулаком по обличчю, повалив на землю, душив, доводив до статевого акту з насильством і при цьому завдав численних тілесних ушкоджень. Потерпіла померла внаслідок крововиливу в дихальні шляхи. урочищі, вона захлинулася власною кров’ю,

– зазначив речник прокуратури Ришард Ґонсіоровський.

Обвинувачений своєї провини в інкримінованому йому обвинуваченні не визнав. Чоловік лише підтвердив, що знає 30-річну жінку, яка кілька років жила і працювала в Кошаліні, оскільки вона була подругою його сина, який перебуває в Україні. Жінка мала допомагати обвинуваченому в службових справах, зокрема відправляти зароблені в Польщі гроші сину.

У Польщі затримали волинянина, який втік за кордон після скоєння вбивства

Також звинувачений підтвердив, що бачився з жінкою 13 березня, але вони тільки поговорили і розійшлися. Він стверджував, що не бив її і не ґвалтував.

Ґонсіоровскі зазначив, що ці пояснення прокурор, який вів провадження та направив обвинувальний акт до суду, розцінив як “неймовірні, такі, що суперечать висновкам експертів, показанням свідків і злочинність не викликає сумнівів”.

Речник прокуратури додав, що докази підтверджені висновками експертів у галузі біології, хімії, генетики, трасеології, судової медицини та судово-медичного аналізу телеінформаційних даних. Андрій К. пройшов психіатричну експертизу, і жодних розладів, які могли б вплинути на його осудність під час вчинення інкримінованого злочину, не виявлено.

Під час розслідування з’ясувалося, що чоловік був двічі засуджений в Україні за нанесення побоїв при обтяжуючих обставинах (тобто, до смерті). У 2019 році він звільнився з місць позбавлення волі.

Слідчі порівняли його пояснення з лінією захисту, прийнятою, коли він був відповідальним за злочини, скоєні в Україні. Вони виявили схожість у спробі зімітувати участь інших людей у ​​злочині,

– сказав прокурор Ґонсіоровський.

В результаті прокуратура в Кошаліні хоче, щоб чоловік відповів за вбивство в умовах рецидиву.

Андрій К. перебуває в СІЗО з 17 березня 2022 року. Йому загрожує довічне ув’язнення.

У Польщі в квартирі знайшли мертвими пару українців: тіла вже почали розкладатися

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев