Громадянка Грузії пропонувала хабар волинським прикордонникам

news

Минулої доби прикордонники Луцького загону відмовилися від хабара, який запропонувала громадянка Грузії.

Про це йдеться на сайті Держприкордонслужби.

Для оформлення на в’їзд в Україну в пункт пропуску «Доманове» прибув автомобіль білоруської реєстрації, в якому водій – громадянин Білорусі, перевозив сім’ю громадян Грузії – подружжя та трьох неповнолітніх дітей. Під час проходження прикордонного контролю прикордонники встановили, що подорожувальники намагались в’їхати в Україну 12 грудня, однак не змогли підтвердити мету своєї поїздки.

Натомість громадянка Грузії вирішила звернулась до прикордонного наряду з пропозицією безперешкодного пропуску на територію України та запропонувала за це 130 доларів США. Іноземка отримала відмову та була попереджена про кримінальну відповідальність за спробу дачі хабара.

Факт пропонування хабара прикордонники зафіксували, а на місце події викликали представників Національної поліції. Водночас до районного відділу поліції було направлено повідомлення щодо виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого статтею 369 КК України «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі».

Також громадянці Грузії заборонено в’їзд на територію України терміном на 3 роки.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев