Громади Волині залучили до місцевих бюджетів 125 мільйонів гривень роздрібного акцизу

news

Господарюючі суб’єкти, котрі легально працюють на ринку реалізації підакцизної продукції, сплатили до місцевих бюджетів 125 мільйонів гривень акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизної продукції.

Таким чином, за підсумками десяти місяців 2021 року в області сплачено на 17.4 відсотка роздрібного акцизу більше проти аналогічного періоду торік.

Більшість територіальних одиниць в області залучили суттєво більше роздрібного акцизу, ніж протягом десяти місяців минулого року. Цей момент вказує на належний моніторинг за ситуацією на ринку реалізації спиртного і тютюну з боку контролюючих органів , – констатують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

«Водночас, варто відзначити відповідальну позицію волинських підприємців, котрі  працюють у межах правового поля, своєчасно перераховують роздрібний акциз до бюджету громад. Податкова служба в межах повноважень здійснює весь комплекс заходів з тим, щоб запобігти бюджетним втратам через тіньовий продаж  підакцизної продукції та створити рівні конкурентні умови для всіх господарюючих суб’єктів», – наголошує начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Очільниця волинських податківців підкреслила, що споживачі лікеро-горілчаної продукції та тютюнових виробів теж повинні бути відповідальними у ставленні до свого здоров’я.

«Зважаючи на потенційну шкоду життю і здоров’ю, що завдає реалізація сурогату, нелегальній торгівлі не повинно бути місця у жодній з громад.  А про зловживання варто негайно інформувати податкову службу. Саме звернення від громадян чи керівників громад –законна підстава для проведення фактичної перевірки», -підсумувала Світлана Савчук.

Тому про факти реалізації, зберігання фальсифікованих алкогольних напоїв і тютюнових виробів, немаркованих марками акцизного податку встановленого зразка, реалізацію таких товарів особам, які не досягли 18 років, чи торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності ліцензій, просимо негайно інформувати за номером телефону в м. Луцьку  (0332) 777131 (відділ фактичних перевірок управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Волинській області). Своє повідомлення Ви можете також надіслати поштою за адресою:  м. Луцьк, Київський майдан, 4 (конфіденційність гарантується).

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев