Громадським лідерам Волині податківці презентували законодавчі вимоги одноразового добровільного декларування

news

Волинські податківці запросили до обговорення положень одноразового добровільного декларування представників громадських інституцій, які входять до складу комісії з питань удосконалення податкового законодавства Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Волинській області.

В ході годинного діалогу кожен учасник зустрічі мав можливість висловитися щодо вже чинних змін до Податкового кодексу, які передбачають податкову амністію активів.

Начальник Головного управління ДПС у Волинській області запропонувала учасникам розмови за круглим столом долучитися до масштабної інформаційно-роз’яснювальної кампанії, яку проводить ДПС з тим, щоб кожен, хто захоче скористатися правом на легалізацію активів, отримав необхідну інформацію.

«Подання одноразової добровільної декларації – це не обов’язок, а право.  Тому ми не змушуємо і не наполягаємо на поданні декларації, а рекомендуємо кожному, хто отримував доходи без сплати податків, скористатися надаю державою можливістю цивілізовано їх легалізувати. В питанні інформування сподіваємося і на допомогу громадськості, яка вже чимало років – наш надійний партнер», – звернулася до учасників зустрічі Світлана Савчук.

Очільниця волинських податківців запевнила, що податкова служба щодня за посередництвом Інтернет-ресурсів, ЗМІ, соціальних мереж та під час зустрічей з платниками податків роз’яснює особливості одноразового добровільного декларування.

Нагадаємо, що вичерпна інформація про особливості спеціального декларування і сплати одноразового збору – у банері «Одноразове добровільне декларування» на субсайті Головного управління ДПС у Волинській області.

Довідково: одноразове (спеціальне) добровільне декларування проводиться з 1 вересня 2021 року до 1 вересня 2022 року та передбачає сплату збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев