Готуйте 14 гривень: від завтра у Луцьку здорожчає проїзд у маршрутках

news

14 гривень з дорослого та 7 гривень за одну поїздку, за наявності учнівського квитка, з  дитини – саме стільки коштуватися проїзд у міських маршрутних засобах у Луцьку.

Рішення про зміну тарифу сьогодні, 15 червня, ухвалили члени виконавчого комітету Луцької міської ради під час засідання.

Як повідомляють у міській раді, дане рішення діятиме на період дії воєнного стану в нашій країні та двох місяців після скасування дії воєнного стану. стосується воно оплати проїзду в автобусах, які працюють на міських маршрутах загального користування у звичайному режимі.

Для учнів закладів загальної середньої освіти Луцької міської територіальної громади вартість проїзду коштуватиме 7 гривень за одну поїздку, за наявності учнівського квитка.

На жаль, сьогодні ми не можемо повпливати на вартість пального, чи на вартість запчастин, які зросли, бо зріс курс долара (запчастини, в основному, завозяться з-за кордону). Ми маємо дати максимальну альтернативу людям, тому згідно з моїм розпорядженням буде кардинально збільшено випуск тролейбусів в кількості від 42 до 52 одиниць транспорту, в залежності від кількості пасажиропотоку та часу доби. Сьогодні тролейбус є значно дешевший ніж маршрутка. Люди зможуть користуватися цим видом транспорту і його буде достатньо

– прокоментував рішення міськвиконкому Луцький міський голова Ігор Поліщук.

0 Комментариев