Готовність Волині до опалювального сезону – дев’яносто відсотків

news

На Волині до опалювального сезону готові на 90 %. 

Але завершити усі роботи, та вийти на 100 % планують до 1 жовтня, повідомляють у Волинській ОДА.

Від травня в області триває підготовка до опалювального сезону в умовах воєнного стану. Основним завданням було передбачити усі можливі ризики та забезпечити Волинь теплом, використовуючи усі можливі ресурси.

Наразі Волинь готова до опалювального сезону на 90%. Планується завершення усіх підготовчих робіт до 1 жовтня. 

Що вже зроблено? 

Підготовлено:

  • 793 котельні (96% від загальної кількості), 
  • 270,6 км теплових мереж (92,1% від загальної протяжності),
  • 57 центрально-теплових пунктів (91%).

Особлива увага приділяється створенню запасів твердого палива, так як триває робота із заміщення газових котлів на твердопаливні. Зокрема в області вже заготовленно 14,6 тисяч тонн вугілля (88% від запланованого) та майже 60 тисяч кубометрів дров і дерев’яних відходів (88,1% від запланованого). 

Підприємствами теплопостачання впроваджуються заходи для економного та ефективного використання газу. А саме: замінюються котли, пальникові пристрої, насосне обладнання та влаштовуються в житлових будинках індивідуальні теплові пункти (ІТП).

Крім того, в області тривають закупівлі генераторів для житлово-комунальної сфери у разі перебоїв з постачанням електроенергії. 

Що стосується міст, то теплопостачальні організації «Луцьктепло», «Ковельтепло», «Володимиртепло» та «Нововолинськтеплокомуненерго» узгодили об’єми газу, які мають бути на опалювальний період і підписали договори на постачання з НАК «Нафтогаз України». 

«Нафтогаз України» повідомляє, що усі споживачі отримують газ відповідно до річного тарифного плану «Фіксований» за ціною 7,96 грн/м3 (з ПДВ, без вартості транспортування). Така ціна діятиме щонайменше до 1 травня 2023 року.

Слід зазначити, що опалювальний сезон 2022 розпочнеться, коли надворі температура повітря буде нижче 8 градусів впродовж трьох діб.

За інформацією: Волинської обласної державної адміністрації 

0 Комментариев