Гороскоп на жовтень 2023 року: кохання, робота, фінанси

news

Жовтень 2023 – час змін та контрастів. Навіть прямий і звичний шлях може обернутися крутим поворотом, а найпересічніша подія – цілим серіалом, сповненим несподіванок!

Затемнення Сонця і Місяця 14 і 28 жовтня притуплять пильність, ситуації можуть виходити з-під контролю, а заздалегідь прорахувати ризики і «підстелити соломку» зможуть лише далекоглядні та досвідчені люди.

Гороскоп на жовтень 2023 року кохання, робота, фінанси

Гороскоп на жовтень 2023 року радить бути особливо обережним у другій та останній декаді місяця. Важливо не поспішати та зберігати позитивний настрій у поєднанні з продуманими діями.

А краще взагалі влаштувати собі затишшя у справах, щоб уникнути неприємностей. Адже будь-які запущені процеси можуть стати некерованими і відвести в нетрі труднощів.

Наприклад, оформлений кредит може захопити боргову яму, а дрібна сварка – викликати затяжний конфлікт.

Інші планети у жовтні будуть більш прихильні до любителів бурхливого ділового життя. З 5 по 21 жовтня Меркурій пробуде у Терезах, допомагаючи вести переговори та укладати угоди.

У сфері торгівлі та підприємництва дипломатичний Меркурій у Терезах стане найкращим помічником. Саме в цьому періоді ви зможете продати чи купити щось вигідне!

Гороскоп на жовтень 2023 року прогнозує, обсяг роботи та поточних обов’язків цього місяця буде неухильно зростати, викликаючи відчуття громіздкості та неповороткості.

Зате той, хто вже давно шукає роботу, неодмінно знайде її, і навіть лінивий не залишиться без діла.

Працьовита Венера в Діві з 9 жовтня допоможе вам швидше укласти договір із роботодавцем.

Того ж дня опозиція Сатурна до Венери у Діві символізує напружені стосунки між начальником та підлеглим.

Тому взаємодія із вищими особами для постійних співробітників може стати випробуванням.

Наприклад, ймовірність претензій і нарікань по роботі як резонних, так і незаслужених.

Але хто попереджений, той озброєний: просто будьте обережнішими і не давайте приводу причепитися до себе по дрібницях!

З 12 жовтня войовничий Марс увійде до обителі Скорпіона, загостривши конкуренцію та боротьбу за виживання у різних сферах життя.

Це сприятлива конфігурація для сильних особистостей, які не бояться труднощів та вміють пережити стрес із мінімальними втратами.

У складній справі вони виграють завдяки своїй завзятості, рішучості та відвагі.

Незвичайна удача чекає на них навіть в екстремальній ситуації – це, як благополучно досягти берега, пропливши між хижими акулами!

Гороскоп на жовтень 2023 року передбачає: так чи інакше, на вас чекає протистояння з якоюсь силою – людьми чи обставинами.

Якщо ви до цього не готові, не кидайте виклик долі, не ризикуйте без потреби, не піддавайтеся азарту і відкладіть змагання на більш сприятливий період, тим більше, не вступайте в гарячі дискусії та конфлікти.

У третій декаді місяця, з 26 жовтня, Сонце у Скорпіоні утворює секстиль до Ліліт у Діві – це аспект спокус, провокацій та сексуальної сексуальності у сфері моди та краси, флірту та любові.

Мистецтво спокуси стане справжнім магнітом між представниками протилежної статі.

Сексуальність в ореолі яскравого вбрання та епатажної поведінки тим більше не залишиться непоміченою. Ексцентричні красуні обзаведуться не лише новими шанувальниками, а й заздрісницями.

Цей аспект має дуже скандальний відтінок. Тому гороскоп на жовтень 2023 року радить використовувати його в кращих цілях, коли важливо не шокувати оточуючих, а лише виділитися на їх тлі, блиснути талантами, здібностями та харизмою.

Наприклад: демонстрація продуктів творчості, публічний виступ, гарна фото-сесія, відкриття інтернет-блогів та майстер-класів, привернення уваги за допомогою реклами та презентацій.

 

Гороскоп на жовтень 2023 року для знаків зодіаку
Гороскоп на жовтень 2023 року Овен

Якщо хтось у розпал осені потрапить до лап депресії, то тільки не Овен. Навпаки, у вас буде чудовий настрій та прагнення комфорту. В результаті частина планів втілюється в життя. Не забувайте про близьких. Адже хтось із них вам реально допоміг у досягненні успіху. Ситуація з грошима стане стабільнішою, якщо не відмовтеся від підтримки однієї людини. Марс розташується у 8-му будинку у Овна. Це додасть вам темпу та дозволить розкрити таланти. Але надто не метушитеся, а також утихомиріть амбіції.

Гороскоп на жовтень 2023 року Телець
Тільцю захочеться відпочити та абстрагуватися від роботи, але події складуться інакше. Врахуйте, що без ентузіазму нічого не досягнеш. Осіння нудьга може довести до лікарняного ліжка, так що наповнюйтесь позитивом та здоровими амбіціями. Сонце відзначиться у жовтні 2023 року у вас у 6-му будинку. Нестачі в ідеях та нових проектах не буде. Навпаки, з’явиться багато шансів зробити кар’єру. На дрібні завдання звертайте увагу. Саме вони можуть бути перспективними. Не виключена боротьба із конкурентами.

Гороскоп на жовтень 2023 Близнюки
Ось уже хто буде вірним другом Близнюкам у жовтні 2023 – це Фортуна. Вона не залишить вас ні на хвилину, допомагатиме і підтримуватиме. Тільки не забудьте подякувати долі за все, що вона для вас зробить. Якщо на шляху з’являться перешкоди, ліквідуйте їх відразу ж. За допомогою оптимістичного настрою вдасться виконати все і навіть більше. Марс зупиниться (з 12 жовтня) у вашому 6-му будинку. Це означає, що на здоров’я рукою не махайте, зміцнюйте імунітет. І повсякденні справи не повинні відсуватися назад.

Гороскоп на жовтень 2023 року Рак
Нарешті Раку в жовтні вдасться відійти від справ. Та й робота не буде обтяжувати, займе мінімум часу. Але ви все одно знайдете собі заняття до душі. Ті, хто співпрацює із закордонними партнерами, вирушать у відрядження. Справи сім’ї та будинки вийдуть на перший план. Можливі покупки, дрібний ремонт та питання з дітьми (третя декада місяця). Не виключені суперечки з чоловіком щодо виховання чи навчання дитини. Тільки будьте обережнішими у розмовах, щоб справа не дійшла до конфлікту.

Гороскоп на жовтень 2023 року Лев
Леву треба остерігатися конфліктів із впливовими людьми у третій декаді жовтня 2023 року. Вони можуть виникнути на ґрунті фінансів або робітників справи. У бізнесменів не виключені проблеми з оплатою рахунків, податків та питаннями з нерухомістю. Врахуйте, якщо не вирішити їх зараз, вони перейдуть у листопад. Складнощі у взаєминах із чоловіком з’являться через гроші. Ті, хто чудово ладнають один з одним, організують подорож. Плануйте поїздку в період затемнення сонця (14 числа).

Гороскоп на жовтень 2023 року Діва
Діва в жовтні закрутиться у вирі найрізноманітніших справ. Має бути багато поїздок, нарад та переговорів з партнерами. Вирішуйте проблеми відразу ж, щоб вони не загострилися наприкінці місяця та не перейшли у листопад. Не виключено, що доведеться займатись питаннями минулого. Це торкнеться як роботи, а й особистої сфери. Закохані та сімейні пари конфліктуватимуть на тему фінансів. Намагайтеся мирно домовитися з партнером, навіть якщо ситуація перебуває на межі розлучення.

Гороскоп на жовтень 2023 року Терези
Жовтень 2023 року для Терезів стане місяцем непростим. Має бути витягнути назовні проблеми, які в минулому не наважилися. Комерсанти повинні поспішаючи займатися питаннями просування бізнесу. На порядку денному питання з розділом майна, землі та нерухомості. На жаль, не всі плани втіляться у життя. Любовні стосунки загостряться, причиною розбрату будуть не лише фінанси, а й побутові неполадки. Наприклад, незакінчений ремонт чи будівництво. Все це буде актуальним у третій декаді місяця.

Гороскоп на жовтень 2023 року Скорпіон
Цього місяця Скорпіонові потрібно терміново зайнятися доопрацюваннями. Налагодьте контакти з людьми минулого. Вагомої підтримки нададуть друзі та впливові особи. У любовних справах все складеться добре, якщо взяти ініціативу до рук. Вигадайте щось таке, що допоможе вам з партнером зблизитися. Для подружжя складним періодом буде третя декада місяця. Боротьба за лідерство переступить усі кордони. Агресія та образи бігтимуть попереду інших якостей.

Гороскоп на жовтень 2023 року Стрілець
У жовтні 2023 року у Стрільця будуть особливо важкими перша та друга декада. Якщо мати реальних цілей, можна обрости проблемами. Звертайтеся за допомогою до впливових осіб та вірних друзів. У бізнесменів є шанс укласти вигідну угоду. Ті, хто працює під керівництвом шефа, отримають новий проект чи просунуться по службі. У центрі уваги ви опинитеся у першій половині жовтня. Зате ви популярні, потрібні! Розбіжності через близьких родичів з’являться у сімейних пар.

Гороскоп на жовтень 2023 року Козеріг
У Козерога жовтень відзначиться як найуспішніший і гармонійний місяць. Швидко, легко реалізуються плани, а бурхлива фантазія допоможе взятися за те, що ви мріяли. Головне, контролюйте фінансову ситуацію. Не треба смітити грошима, краще їх відкладати на щось корисне. Відносини із закордонними партнерами будуть відмінними. У багатьох є можливість здобути високу посаду. Сімейні люди будуть багато спілкуватися з дітьми, що допоможе їм порозумітися з дитиною з усіх питань.

Гороскоп на жовтень 2023 року Водолій
Водолій у жовтні 2023 року доведе до кінця давній та перспективний проект. У бізнесменів розвиток виробництва піде у прискореному режимі. Все задумане втілиться у життя без перешкод. Завдяки вашій гнучкості та конструктивності, співпраця з партнерами з-за кордону стане міцнішою. У сімейних пар буде менше сварок та претензій один до одного. Вдасться вирішити питання з купівлею чи продажем житла. Хтось стане спадкоємцем, якщо вчасно оформить документи.

Гороскоп на жовтень 2023 року Риби
Рибам цього місяця хотілося б прискоритися, щоб усе встигнути. Але не всі цілі втіляться у реальність. Навпаки, щось сповільниться, незважаючи на ваше натхнення. Акцентуйтеся на зв’язках із зарубіжними партнерами. Вони допоможуть розвинути бізнес в іншій країні. Вдалою для переговорів і відряджень виявиться перша та друга декада жовтня 2023 року. Побоюйтеся розбірок з приводу грошей, витрати можуть зашкалювати. Сімейних людей чекає переїзд. Головне, щоб ви менше конфліктували із чоловіком.

0 Комментариев