Гороскоп на тиждень з 18 по 24 вересня 2023 року

news

Овен
У понеділок Овен потрапить у таке становище, яке видасться йому катастрофічним. Але в другій половині тижня, розібравшись у всьому докладно, побачите, що цю ситуацію можна розв’язати.

Тож не впадайте в депресію, а наберіться терпінням та дійте за обставинами, радить гороскоп на тиждень з 18 по 24 вересня 2023 року.

Що стосується здоров’я, воно буде чудовим. Але тільки в тому випадку, якщо одягатиметеся за погодою і не навантажуватимете себе фізично.

Питання з фінансами не хвилюватимуть Овна, який має невеликі грошові запаси. У робочій сфері чекайте змін. Самотні люди можуть розгубитись під час вибору, оскільки шанувальників буде багато.

Телець
Тельцю належить займатися фінансовими справами. Сюди входитимуть, як різні операції – вклади, переклади, і навіть вирішення давніх матеріальних проблем.

Але після того, як все владнаєте, складіть чіткий план дій на майбутнє. Тоді неприємностей у цій сфері буде значно менше. Не виключено, що прибуток, на який Телець довго чекав, прийде не відразу.

Для зміцнення любовних стосунків будьте емоційно відкритим та чуттєвим. Інакше, партнер образиться на вашу королівську холодність і зарозумілість.

Щоб не підвело здоров’я, проведіть профілактику хронічних хвороб. У пріоритеті має бути режим харчування та продукти, які ви щодня споживаєте.

Близнюки
Відмінні результати в роботі додадуть Близнюкам сил та настрої. Ви доблесно виконайте все, що доручило керівництво. Ну, отже, можете розраховувати на премію чи підвищення окладу.

Щоправда, із деякими завданнями вдасться впоратися лише до вихідних. Гороскоп на тиждень з 18 по 24 вересня 2023 року радить у процесі праці спиратися на знання та досвід, а не на інтуїцію.

В даному випадку вона вам не помічник, навпаки, може заплутати і завести в глухий кут. Суботу та неділю проведіть з близькими.

Можна запланувати відпочинок на природі, якщо погода погодиться. Головне, абстрагуйтесь від кар’єрних питань. Грошова ситуація не постраждає, якщо бути економнішою та відмовити себе в дорогих покупках.

Рак
Чи то осіння хандра, чи проблеми, що наринули, але Рак буде перебувати в депресивному стані. Мінімум емоцій та бажання втекти від усіх подалі – ось, що буде для вас характерно цього тижня.

Не виключено, що причиною смутку та туги буде любовна сфера. Адже, сварки та розбіжності з партнером не проходять безвісти.

Але найцікавіше те, що Рак усіма силами прагне налагодити стосунки, а ось обранець ніяк не йде на компроміс. Можливо, подивитися на ситуацію під іншим кутом?

І не поводитись, як піддослідний кролик. Робота потребує максимальної уваги, особливо якщо вона пов’язана з комп’ютерними технологіями. Здоров’я чудове! Не відмовляйте собі у задоволенні займатися спортом.

Лев
Весь тиждень Лев нудьгуватиме і вестиме розмірений спосіб життя. На жаль, такий розклад справ не до душі. Хочеться, навпаки, активності та результату від своїх дій.

Що ж, змиріться із ситуацією. Тим більше, що в цей час доведеться більше займатися домом, сім’єю та піклуватися про близьких.

Гороскоп на тиждень із 18 по 24 вересня 2023 року не радить зустрічатися з друзями навіть у вихідні. Не принесе позитивних емоцій, лише розчарування.

У діловій сфері належить займатися проектами, які ви колись недопрацювали.

Міцне здоров’я дозволить Леву будь-які навантаження. З алкоголем «дружбу» не керуєтеся, це погіршить стан. Щодо фінансового стану, до нього причепитися не можна.

Діва
Насичений тиждень чекає на Діву. Багато різних ситуацій, подій та зустрічей. У професійній області доведеться постаратися, щоб вирішити проблеми, що наринули.

Але вже до п’ятниці ситуація вирулить у позитивне русло. У бізнесменів маса досягнень, фінансові успіхи та перспективна співпраця.

Премія та похвала від керівництва чекає на Діву, яка працює в галузі медицини. Тим, у кого здоров’я часто залежить від кліматичних умов, необхідно підстрахуватися і придбати потрібними таблетками.

Ну, а романтичний шлях буде гармонійним, якщо припините командувати і критикувати партнера. Тільки компроміс і чуйність допоможе вам зберегти те, що ви вдвох будували.

Терези
Маса протиріч, особливо, у спілкуванні з людьми, чекає Терезів цього тижня. Проблеми у відносинах будуть очевидними у колективі, а й у домашній обстановці.

Вам доведеться пожертвувати своїми інтересами та змінити тон, щоб улагодити ситуацію. Комусь потрібно різко змінювати плани, і навіть місце дислокації, передбачає гороскоп на тиждень з 18 по 24 вересня 2023 року.

Але для початку покопайтеся у собі. Можливо, що більшість проблем йде саме від вас і вашої поведінки.

До вихідних днів стежте за здоров’ям, не виключена застуда. Знижуйте навантаження у спортзалі, щоб не отримати травми. Щоб зберегти стабільність у бюджеті, дотримуйтесь економії.

Скорпіон
Успішний тиждень чекає на Скорпіона. Особливо якщо сфера роботи – приватний бізнес, торгівля, страхова компанія, бухгалтерія та митниця.

Ті, хто має фінансові накопичення, твердо стоятимуть на ногах. Матеріальне становище таких людей хвилюватиме мало. Головне, на чому потрібно зосередити увагу, на своєму здоров’ї.

Не виключені інфекційні захворювання та травмонебезпечні ситуації, якщо недбало ставитися до себе.

У любовних відносинах Скорпіон буде напрочуд лінивий і пасивний. Комусь захочеться усамітнитися, помовчати і просто щось почитати.

Ну, а інші представники водяного знаку, проведуть час у родинному колі. Душевний відпочинок для вас буде перш за все.

Стрілець
Майже весь тиждень Стрільцю доведеться займатися плинністю та дрібними справами. Різких злетів у кар’єрі та прибуткових проектів не очікується.

Сімейним людям потрібно більше уваги приділяти дітям, особливо підліткам. Можливе нерозуміння з багатьох питань, будьте стриманішими та мудрішими.

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 вересня 2023 рекомендує подбати про своє здоров’я. Якщо у вас раніше вже була алергія, то запасіться ліками.

Не виключено загострення. Для зміцнення імунітету Стрільцеві потрібно гартувати організм, більше ходити пішки та займатися спортом.

Хороше матеріальне становище позитивно позначиться на настрої. У вихідні самотні люди можуть зав’язати романтичне знайомство.

Козеріг
Психічне становище Козерога цього тижня настільки нестабільне, що конфлікти з людьми виникатимуть з найменшого приводу.

Намагайтеся стримувати себе, щоб не потрапити в серйозну ситуацію. У робочій сфері не виключені суперечки з керівництвом, агресія та войовнича поведінка.

Якщо ви відчуваєте, що виходите за рамки, то краще візьміть відгул. У відносинах з чоловіком поводьтеся м’якше і йдіть на поступки.

Що стосується одинаків, на них чекає цікава зустріч з людиною дивовижної долі. Козеріг, який з’явився на світ наприкінці грудня, має бути обережним.

Не виключені травми, переломи та інші проблеми зі здоров’ям. У січневих представників знака можливий гіпертонічний криз.

Водолій
Весь тиждень Водолія активно займатиметься домашніми справами, родиною та рідними людьми. На жаль, для спілкування з друзями та розваг часу не залишиться.

Ну, а якщо буде кілька годин для відпочинку, то ви вирішите почитати, подивитися фільм або пограти. Для збереження міцного здоров’я дотримуйтесь дієти, що щадить, раніше йдіть на сон і більше відпочивайте.

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 вересня 2023 року радить Водолію приймати вітаміни, щоб зміцнити імунітет в осінній сезон.

Щодо роботи та фінансів переживати не доведеться, тут все стабільно та рівно. Ну, а сфера кохання не завжди залежить від нас. Якщо будете ініціативнішими, то ймовірність приємного та перспективного знайомства підвищиться.

Риби
З понеділка по вихідні Риби будуть у якомусь підвішеному та меланхолійному стані. Нічого не хочеться, немає сил та бажань…

Ну, якщо так продовжувати, то на перспективи у будь-якій сфері можна не розраховувати. Добре, що така нудьга триватиме до п’ятниці.

Потім прибуде енергія, а це вже сприятливо позначиться на якості життя. Високих досягнень у кар’єрі та роботі у Риб не очікується.

Все йтиме своєю чергою, без злетів і падінь. Добре складуться фінансові справи. А ось фізичне здоров’я може підвести, особливо, якщо вже є «букет» із давніх хвороб.

Справи амурні вас мало цікавитимуть. Ті, хто вже має партнер, задовольнятимуться тим, чого вже досягли в союзі.

 

0 Комментариев