Гороскоп на тиждень на 25-31 березня для усіх знаків зодіаку

news

Останній тиждень березня буде надзвичайно спекотним і справа не в температурі на вулиці. Понеділок (25 березня) зустріне нас повним місяцем і затемненням нашого природного супутника. Багато проблем виникнуть, багато відносин переживуть кризу.

Нас чекає випробування на міцність і сумісність відносин. Якщо хтось більше не хоче залишатися з нами, навіщо його зупиняти силою? Під впливом першого весняного повного місяця в знаку Терезів ми почнемо замислюватися, чи мають більше сенс наші союзи, відносини, співпраця та партнерство в цілому.

Напруженість, пов’язана зі зміною сезону, майбутніми великодніми святами та складною політичною ситуацією, настільки сильно зачепить нас, що більшість знаків зодіаку можуть зазнати великих труднощів. Нам буде важко знайти баланс як на фізичному, так і на духовно-емоційному рівнях.

Гороскоп на тиждень на 25-31 березня для всіх знаків Зодіаку

Найбільше планетних енергій буде зосереджено на людях, народжених у знаках Овна та Терезів, яким доведеться розбити міцний горішок, оскільки вони отримають як життєву можливість, так і величезний виклик. Однак такі знаки, як Рак і Козеріг, можуть виявити, що їхні бажання та очікування не справджуються.

Взагалі, це надзвичайно складний період для всіх представників Зодіаку. Розташування планет наприкінці березня не полегшить нам виконання повсякденних справ і не допоможе підготуватися до майбутніх свят.

Гороскоп на тиждень – Овен

Овен (21 березня – 19 квітня)

У найближчі кілька днів ви відчуєте, що вам потрібно щось змінити у своєму житті, що вам потрібно змінити порядок ваших стосунків з оточуючими. Під впливом повного Місяця в знаку Терезів (25 березня) ви станете настільки популярною людиною, що не будете знати, з ким першим зустрічатися, а з ким співпрацювати в професійному плані.

Пам’ятайте, однак, що зараз ваш покровитель Марс знаходиться у водному знаку Риб, що може значно послабити вашу імунну систему. Можуть виникнути раптові проблеми з сечовидільною системою. Події цього тижня будуть бурхливими, головним чином через зростання емоцій в сім’ї, пов’язаних з якимось конфліктом. Хоча ви не конфліктна людина, ви також будете нервувати.

Гороскоп на тиждень – Телець

Телець (20 квітня – 20 травня)

Останній тиждень березня мине швидко, і, як і для інших знаків зодіаку, ваше життя буде характеризуватися інтенсивними переживаннями щодо сердечних справ. Може виявитися, що недоброзичливці люди зводять на вас наклеп або навіть планують змову, щоб погіршити якість ваших відносин.

Не вступайте в непотрібні дискусії. Зокрема, у вівторок (26 березня) можлива поява невибіркових глузувань і неприємних коментарів. Пам’ятайте, що на вашому боці є Марс і Венера, і вони зараз добре вирівняні з вашим знаком. Ви будете робити те, що ви робите завжди і те, що ви добре вмієте, ви виживете і дочекаєтеся цього. У фінансових питаннях тепер більше свободи і спокою.

Читайте також: Церковний календар на квітень 2024 року: всі свята за новоюліанським календарем

Гороскоп на тиждень – Близнюки

Близнюки (21 травня – 20 червня)

Це буде надзвичайно захоплюючий тиждень. Планетна система, яка для інших знаків є обтяжливою і вимогливою, не надто вас турбуватиме. Повний Місяць знаходиться в тригоні до вашого знаку зодіаку, і ви відчуєте, що маєте великий успіх, яким було б гріх не скористатися. Ви просто почнете брати жменями життя, все, що забажаєте прямо зараз. Ви не пропустите жодної похвали чи відмінних пропозицій щодо кар’єри.

Попереду вас чекають фінансово плідні дні. У вас буде такий гарний настрій, що ви вирішите поділитися з кимось своїм успіхом і в середу чи четвер відбудеться зустріч, де хтось мріє, і ви дасте слушну пораду. Ви також підтримаєте чиюсь заявку на роботу. Будьте обережні у вівторок (26.03): поєднання Меркурія та Еріди створить атмосферу, яка буде більш ніж сварливою.

Гороскоп на тиждень – Рак

Рак (21 червня – 22 липня)

Сказати, що ви перебуваєте на роздоріжжі – нічого не сказати. Повний місяць у поєднанні з затемненням відбувається в квадраті до вашого знаку зодіаку. Це час підвищеної напруги, величезного внутрішнього тиску та відчуття, що останнім часом у житті для вас є лише загадки та виклики. Якісь інтрижки на роботі, якісь образи з боку рідних. Просто зробіть це, дайте це, допоможіть цьому, розберіться з цим… Ви сповнені цього.

Ви не мандрівник, особливо коли справа доходить до сезону відпусток, але, можливо, варто скористатися акційною пропозицією мандрівки та позбавити себе стресу від підготовки цього року? Ви залишите скарги рідних за спиною, а тригон Венери, Марса і Сатурна допоможе вам відновитися в якомусь гарному, відокремленому місці. У фінансових питаннях краще, і це довгострокова тенденція.

Гороскоп на тиждень – Лев

Лев (23 липня – 22 серпня)

Найближчими днями ви можете розраховувати на підтримку систем у небі. Ви більш енергійні, дієте динамічно та результативно. Можливо, у вас вистачить сил і бажання зробити великі зміни у своєму житті. Навколо вас з’являться нові обставини і нові люди, але під впливом повного Місяця в Терезах (25 березня), який добре розташований по відношенню до вашого знаку зодіаку, ви не матимете проблем із швидкою адаптацією до нових умов.

На цьому тижні ви будете здивовані приємними подарунками і щирими словами вдячності або похвали від начальника або членів сім’ї. Середина тижня – ідеальний час, щоб внести деякі зміни в свій імідж і освіжити образ до весни. Покупка одягу і візит до перукаря увінчаються повним успіхом.

Гороскоп на тиждень – Діва

Діва (23 серпня – 22 вересня)

У справах сердечних і партнерських, на жаль, не все залежить від вас. Цього тижня вам потрібно буде надати близькій вам людині свободу вибору. Звичайно, ви усвідомлюєте, що, як завжди, наслідки будуть спільними, тому вам так прикро, але бережіть себе і не дивіться в майбутнє. Варто поміркувати і розглянути свої важливі професійні питання, адже гроші і нові замовлення тепер будуть приходити легко.

Психічну ситуацію рятує перебування Венери, Марса і Сатурна в опозиційному знаку Риб і тригоні Юпітера в знаку Тельця. З точки зору фінансів і здоров’я це непогано. Намагайтеся відпочивати і знаходити час для того, що приносить вам задоволення, тобто відпочинку та інтелектуального розвитку.

Гороскоп на тиждень – Терези

Ваги (23 вересня – 22 жовтня)

Тиждень, на який припадає повний місяць у вашому знаку, буває раз на рік, і вже одне це явище є приводом очікувати незвичайних подій, але коли ще й затемнення Срібної кулі, хо-хо! Будьте впевнені, Терези, у світі для вас є багато сюрпризів і… спокус! Ви можете бути змушені визнати собі, що ваше життя потребує повного перегляду і що ви надто довго виглядали добре, щоб грати в погану гру.

Настав час стати перед дзеркалом і чесно і голосно сказати, що вам не подобається у вашому житті і чого ви очікуєте від себе та інших. Найближчими днями ви будете працювати як божевільні, заснути раніше нікуди, адже на роботі ви також будете двигуном для всієї команди.

Гороскоп на тиждень – Скорпіон

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Цього тижня ви будете трохи більш примхливі та похмурі, ніж зазвичай. Повний місяць у Терезах (25 березня) відбувається у вашому дванадцятому домі і викликає у вас неприємне відчуття, що у вашому саду є кріт. Звичайно, цілком можливо, що ця по суті корисна маленька тварина рве газон на вашій території, але це скоріше про когось, кому ви таємно не подобаєтесь і ображаєте вас у пресі, де тільки можете. У вас є відчуття, що в найближчі кілька днів щось стане відомо. Дуже добре!

Ще до неділі атмосфера повинна прояснитися і ви прямо скажете, що вам не подобається. Тому до писанки сядеш зі спокійною головою. У фінансових питаннях і здоров’ї все в порядку з тенденцією до зростання!

Гороскоп на тиждень – Стрілець

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Попереду вас чекає дуже багатообіцяючий і, нарешті, легший тиждень з точки зору планетних енергій. Ваш гарний настрій повернувся. Хтось схоплює ваші ідеї на льоту і резонує з вами як на роботі, так і на особистому рівні. Повний місяць у знаку Терезів (25 березня) додасть вам витонченості та особистого шарму. Звичайно, він у вас завжди є, але тепер ви можете розраховувати на те, що отримаєте прихильність того, кого ви виберете. Приємні та чуйні люди навколо вас повернуть віру в сусідську допомогу та солідарність поколінь.

Гороскоп на тиждень – Козеріг

Козеріг (22 грудня – 19 січня)

Суперечки, конфлікти, сутички та взаємні образи не дадуть вам заснути вночі на початку тижня. Ну а що робити, коли система планет, особливо місячне затемнення, створює негармонійний напівхрест з вашим знаком зодіаку. Свята ще не почалися, ще не відбулися, а ви вже вкрай втомилися від цього.

Ваше здоров’я потребує більшої турботи, ніж зазвичай, тому, якщо ви не хочете зламати на Великдень, уникайте протягів, не вішайте штори біля відкритих вікон і не бийте килими непокритою головою. Найближчими днями вам доведеться, зціпивши зуби, дозволити на вас кричати і кричати як тим, з ким ви живете, так і тим, з ким працюєте. У квітні ви повернетеся у чудовій формі.

Гороскоп на тиждень – Водолій

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Кінець місяця буде для вас легшими, ніж ви думаєте. Перш за все, повний місяць у Терезах підтримує вашу повітряну стихію. По-друге, вам не загрожує застій або будь-який стан депресії. Тепер все піде швидше і легше. Ви відчуєте, що весна справді прийшла і принесла з собою дух оновлення.

На роботі хтось подивиться на те, що ви робите, зовсім по-новому, і ви можете розраховувати на цікаву фінансову пропозицію. Зокрема, у четвер (28 березня), коли на небі утвориться секстиль між Венерою та Ураном, у ваших партнерських стосунках настане приємне пожвавлення. Хтось раптово запропонує зустріч, і побачення буде інтригуючим і багатообіцяючим. Свята пройдуть гармонійно і дозволять відновитися морально.

Гороскоп на тиждень – Риби

Риби (19 лютого – 20 березня)

Цього тижня буде багато нових проблем і ще багато речей, які потрібно вирішити. Ви можете відчувати, що хотіли б втекти від усього світу і сховатися в мишачій норі, але це, звичайно, буде неможливо. Ти дуже потрібен родині на вихідних, Рибко, особливо твоя робота і допомога на кухні. Цього року більшість подій, пов’язаних з Великоднем, видадуться обтяжливими і не дуже радісними…

На щастя, на сім’ї світ не закінчується, хоча ви так думали донедавна. Перебування Венери, Марса та Сатурна у вашому власному знаку спричинить любов, партнерство та щастя в сердечних справах. Ви зустріли когось дуже цікавого, і вам не терпиться зустрітися з ним знову. Ваша мотивація боротися за задоволення у ваших стосунках буде дуже високою.

Читайте також: Куди піти з дитиною на канікулах у Луцьку: цікаві події та розваги

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев