Гороскоп на п’ятницю 9 червня. Один із елементів стане номером один

news

Перегляньте щоденний гороскоп на п’ятницю, 9 червня 2023 року для всіх знаків зодіаку. Сонце знаходиться в знаку Близнюків, а місяць у знаку Водолія. Відразу після полудня, о 12.13, Срібна куля перейде в знак Риб.

Перегляньте щоденний гороскоп на п’ятницю, 9 червня 2023 року для всіх знаків зодіаку. Сонце знаходиться в знаку Близнюків, а місяць у знаку Водолія. Відразу після полудня, о 12.13, Срібна куля перейде в знак Риб.

Щоденний гороскоп на п’ятницю, 9 червня 2023 року

Сьогодні на небі пануватиме романтичний, злегка водяний клімат, незважаючи на те, що Сонце знаходиться в повітряних Близнюках. Цьому сприятиме перебування нашого природного супутника в знаку Риб, а також сектиля між Меркурієм і володарем океанів Нептуном. Ми будемо вступати в деякі стосунки, ми будемо більш емоційними, мрійливими і готовими мріяти про бачення. Сьогодні особливо близькою нам стане вода, тема якої буде фігурувати в розмовах, дискусіях і прогнозах, наприклад, метеорологічних.

Гороскоп на день – Овен

Овен (21 березня – 19 квітня)

Сьогодні ви станете трохи на боці веселої і самозаглибленої компанії. Вас щось внутрішньо турбує, і ви насправді не знаєте, що це таке. Місяць, який знаходиться у вашому дванадцятому будинку, наповнить вас сумом і почуттям неповноцінності. Це тимчасовий, незначний вплив, який незабаром має зникнути, тому не надто хвилюйтеся про це.

Щоденний гороскоп – Телець

Телець (20 квітня – 20 травня)

Щоденний гороскоп – Близнюки

Близнюки (21 травня – 20 червня)

Меркурій опікується вами сьогодні особливо активно, але не так, як ви б мріяли. Планета комерції та подорожей вижене вас із дому, щоб здійснювати деякі операції та піклуватися про інші інтереси. У цей день ви можете бути незадоволені, тому що не будете використовувати вільний час з користю. Час від часу буде чим зайнятися для інших або ви будете виконувати роботу шофера для компанії.

Гороскоп на день – Рак

Рак (21 червня – 22 липня)

Щоденний гороскоп – Лев

Лев (23 липня – 22 серпня)

Сьогодні ти трохи посидиш і знизиш тон! Дуже добре. Наскільки ви можете сяяти, зачаровувати, провокувати? Це може виснажити кожного морально і фізично. П’ятниця – це день для вас, щоб відновити сили та подумати про те, що ви хочете зробити наступного тижня. Побудьте трохи наодинці з собою, зробіть невеликий іспит совісті, а прострочену білизну з кошика у ванній до речі.

Гороскоп на день – Діва

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Щоденний гороскоп – Терези

Ваги (23 вересня – 22 жовтня)

Сьогодні у вас буде більш роздумливий і задумливий настрій. Місяць у Рибах заохотить вас присвятити деякий час турботі про тих, хто не може подбати про себе. Якийсь болючий спогад з вашого минулого повернеться, і ви не зможете ввечері позбутися настирливих, неприємних думок.

Щоденний гороскоп – Скорпіон

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Щоденний гороскоп – Стрілець

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Щось зміниться, енергія навколо вас пригасне, а зайвий вогонь зникне. Сьогодні на небі панує водна стихія, яка буде діяти на вас заспокійливо. Ви почнете думати про те, що стосується сфери духу. Ви можете стати більш релігійними, ніж зазвичай, ви можете відчути потребу молитися, медитувати або просто зустріти когось, хто може підказати вам, як вийти з неправильної поведінки.

Гороскоп на день – Козеріг

Козеріг (22 грудня – 19 січня)

Гороскоп на день – Водолій

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Місяць у Рибах дозволить глибше заглянути в стан ваших стосунків. Ви зрозумієте, що інша сторона певною мірою права, висуваючи до вас певні вимоги або не бажаючи на щось погоджуватися. У цей день ви будете готові до компромісів, більш надійні, розуміючі і готові визнати помилку. Все це разом доводить, що вечір повинен бути ніжним і романтичним.

Гороскоп на день – Риби

Риби (19 лютого – 20 березня)

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев