Гороскоп на п’ятницю, 29 вересня 2023 року. Водолії змиряться з незручною правдою

news

Гороскоп на п’ятницю, 29 вересня 2023 року, чітко вказує, хто потрапить у біду, а кому пощастить. Для всіх невдачливих людей у ​​зірок є безцінні поради, які допоможуть уникнути життєвих негараздів.

Овен стане сильнішим і не упустить гарної нагоди для змін. Це зажадає від нього повної концентрації та уважності, але ефект буде фантастичним. Увечері рекомендується відпочити і відновити сили. 

Телець (20.04–20.05)

Бика приведуть у бойову готовність. Він отримає якусь інформацію, яка змусить його серце битися частіше. На щастя, це лише помилкова тривога. Зірки радять сьогодні триматися на відстані від світу та чужої думки.

Близнюки (21 травня – 20 червня)

Близнюки підуть за своїм серцем і почнуть втілювати свої мрії в життя. Однак початкова ейфорія ввечері зміниться сумнівами. Напевно, Близнюкам варто провести ритуал очищення аури і зняття енергетичних прихильностей.

Рак (21.06–22.07)

Рак втомиться і забажає звільнитися. На жаль, зірки однозначно вказують на те, що Ракам доведеться ще трохи почекати повного відновлення сил. Ніщо не заважає йому зайнятися вечірньою медитацією, яка заспокоїть його.

Лев весь день буде бігати, тому що всі від нього чогось захочуть. Однак у другій половині дня він збунтується і чітко й твердо встановить межі. Якщо він не почне відмовлятися, він потрапить у серйозні проблеми.

Діва (23.08–22.09)

Діва з самого ранку буде шукати виправдання, тому що вона не зможе дозволити собі чесність. Проблем останнім часом багато, тому Діва не хоче обтяжувати своїми проблемами своїх близьких. Правда все одно вийде назовні.

Ваги (23.09–22.10)

Терези будуть сповнені нервів і її благополуччя стане початком великої сварки. Щоб захиститися від негативної енергії ззовні і знайти внутрішню рівновагу, їй слід провести захисний ритуал.

Скорпіон (23 жовтня–21 листопада)

Скорпіон буде тиснути щосили і з нетерпінням чекати вихідних. Однак він повинен подбати про багато речей, якщо він хоче переконатися, що план на найближчі дні не пропаде даремно. У другій половині дня його чекає приємна зустріч зі старим другом.

Стрілець прокинеться в поганому настрої і почне день з жалю на свою долю. На щастя, він забуде про свій біль після обіду. Перед тим, як зателефонувати близькій людині, Стрільцю слід очистити ауру кімнати.

Козеріг (22 грудня – 19 січня)

Козеріг втратить надію на зміни і символічно складе зброю. Однак зірки вказують, що це лише затишшя перед бурею. Козерогам слід використати найближчі дні для відновлення та аналізу важливих питань.

Водолій (20/01–18/02)

Водоліям доведеться зтиснути зуби і проковтнути гіркоту поразки. Йому відмовлять. Виявляється, життя, про яке він мріяв, йому недоступне. Замість того, щоб сумувати і впадати у відчай, цінуйте те, що маєте. Забронюйте вечір для своїх близьких.

Риби (19 лютого–20 березня)

Риби будуть озлоблені через те, що хтось із близьких звинуватить їх у тому, чого вони не робили. Це змусить його розлютитися і навіть подумати про план помсти. Однак зірки радять відпустити це.

0 Комментариев

Залишити коментар

*