Гороскоп на листопад 2023. Риб чекає гірке розчарування, а що буде з вами?

news

Чудовий гороскоп на листопад 2023 року – підказка для всіх знаків зодіаку. Хто може розраховувати на удачу, а кому доведеться боротися з долею? Перегляньте гороскоп на листопад для свого знака Зодіаку.

Овен (21.03 – 19.04)

Овни в листопаді будуть боротися з тимчасовими проблемами. Вам доведеться не тільки взяти себе в руки, а й спонукати когось із близьких до дії. Це буде непросто, адже цей місяць всю енергію забере з Овна . Однак якщо він зараз побореться з долею і зуміє досягти поставленої мети, наступний місяць буде сповнений приємних сюрпризів.

Телець (20.04 – 20.05)

Телець незабаром дізнається, що ніщо не дано нам назавжди . Речі, які здавалися йому найбільш певними і стабільними, почнуть хитатися. Ситуація не виправиться сама собою, а недогляди призведуть до плачевних наслідків . Телець повинен не тільки почати діяти, але і чесно відповісти на питання, що для нього найважливіше.

Близнюки (21.05 – 20.06)

Близнюки в листопаді відчують, що весь світ тримається на їхніх плечах . Наступні справи, які необхідно вирішити, доведуть їм, що вони єдині, хто дбає про порядок на роботі, вдома та в будь-якому іншому місці. Перш ніж почати звинувачувати в цьому своїх близьких, варто добре подумати . У таких розмовах Близнюки можуть сказати два слова зайвих.

Рак (21.06 – 22.07)

Незважаючи на осінню погоду, Рак буде сповнений енергії та оптимізму. Можливо, він уже інстинктивно відчуває, що його життя може змінитися, як за помахом чарівної палички. У цьому місяці він отримає таку можливість, але йому доведеться прийняти ризиковане рішення. На початку здасться, що йому багато чого не вистачає, але варто зазнати цієї великої метаморфози.

Лев (23/07 – 22/08)

Лев цього місяця зосередиться на плануванні майбутнього. На це його надихатимуть і візити до близьких на цвинтарі, і довгі осінні вечори. Він зрозуміє, що роздуми про минуле нікуди не приведуть. Йому слід добре прислухатися до себе і досягати тих цілей, які давно були в його голові. Це додасть йому енергії на наступні тижні.

Діва (23/08 – 22/09)

У листопаді Діва буде шукати нове місце, мету та долю. Однак , щоб знайти їх , він повинен залишити свою зону комфорту і відмовитися від безпечної рутини . Щоб прийняти нові виклики, потрібна сміливість, але ризик вартий того. Лише тоді він зможе знайти кохання, дружбу чи своє життєве призначення.

Ваги (23.09 – 22.10)

У листопаді Терези будуть на порозі великих життєвих змін. Вона буде змушена прийняти рішення, яке вплине на наступні роки. Деякі Ваги можуть відчувати блокування, яке не дозволить їм зробити цей крок. Необхідно оглянути його коріння. Можливо, вам знадобиться налагодити відносини з людьми, які не бажають їм добра, і з’ясувати важливі питання.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Скорпіон проведе листопад, стежачи за чудовими можливостями. Час від часу на горизонті з’являться шанси на цікаві подорожі, прогулянки, враження та розваги . Скорпіон буде популярний в суспільстві і в сім’ї. Кожен захоче провести з ним трохи часу. Якщо ця хвиля зустрічей не починається відразу, варто допомогти долі і почати спілкуватися з друзями.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Стрільцям варто підготуватися до приходу несподіваних подій. Може здатися, що листопад – час спокою і відпочинку, але не для Стрільців. Цьому знаку зодіаку доведеться займатися офіційними справами і відвідувати незвичайні місця і людей. Буде обраний лідером у родині, суспільстві чи на роботі. Удача буде на його боці.

Козеріг (22 грудня – 19 січня)

У цьому місяці Козеріг захоче замкнутися вдома . Ніяка зустріч, поїздка або свято не спонукає його до спілкування з людьми. Найкраще для нього працює те, що відомо, безпечно та перевірено. Лише той, хто заговорить знову після тривалого періоду мовчання, виманить його з його схованки від світу .

Водолій (20/01 – 18/02)

Водоліїв  цього місяця чекає багато любовних захватів. Романтична атмосфера вплине на його життя в інших сферах, але не всім це сподобається. Ті Водолії, які вже мають другу половинку, піддадуться спокусі зрадити й покинути своє поточне життя . Варто взяти цю пораду близько до серця і ігнорувати всі подібні ситуації.

Риби (19/02 – 20/03)

Риби , підбадьорювані кимось із близьких, намагатимуться підходити до життя більш спонтанно. Однак у цьому питанні на них чекає гірке розчарування. Якщо Риби не хочуть потрапити в пастку, вони повинні дозволити себе захопити моментом, але завжди мати на увазі план на випадок надзвичайних ситуацій . Тільки так вони не втратять довіри до людей, а також до чогось матеріального.

0 Комментариев