Гороскоп на грудень 2023 року: що пророкують зорі від кохання, роботи та фінансів

news

Планети у грудні 2023 року подарують натхнення та буяння фарб у палітрі емоцій, незважаючи на холодний зимовий пейзаж.

Навіть раціональний земний Меркурій у Козерозі з 1 по 22 грудня 2023 року не пригасить силу почуттів та уяви.

Гороскоп на грудень 2023 року передбачає, що у творчих особистостей, далеких від земних турбот, життя буквально заграє новими відтінками.

Все недоступне та незвідане у грудні 2023 року стане набагато ближче, якщо бути більш спостережливим, проявляти живий інтерес до оточуючих та подій.

Бунтівна Венера у Скорпіоні з 4 по 28 грудня також посилить інтерес до всього загадкового та незвичайного, але також загострить підозрілість та почуття власності щодо коханих.

Зимове сонцестояння – початок астрономічної зими, розпочнеться з 22 грудня 2023 року.

З цього дня аспект Сонця в Козерозі в секстилі до суворого Сатурна навів серйозні роздуми про майбутнє, змусить підходити до справ більш відповідально, часом із надмірною старанністю.

Натомість дозволить підготуватися до нового року та організувати свято у кращому вигляді!

Період з 13 по 27 грудня у гороскопі на грудень 2023 року відзначений підвищеним рівнем емоційності та тривожності.

Гороскоп на грудень 2023 року для знаків зодіаку

Гороскоп на грудень 2023 року Овен

Як часто буває, у грудні 2023 клопоту вище даху. Але у Овна є шанс виконати все й учасно. На амурному фронті – без боїв і колотнеч. Відносини з партнером радуватимуть і надихатимуть. Якщо й будуть суперечки, то на ґрунті грошей. Але вони вирішуватимуться так само швидко, як і виникли. Багато проектів практично покажуть себе негаразд, як у теорії. З колегами з-за кордону буде складно знайти порозуміння. Якщо є можливість, то від відвідування заходів відмовтеся, інакше втратите чималу суму.

Гороскоп на грудень 2023 року Телець

Якщо Телець цього місяця прислухатиметься до інтуїції, багато проблем вдасться обійти. Не варто брати низький старт у робочих справах. Можливі не лише перепони у реалізації планів, а й розбіжності з колегами та високопосадовцями. Друга частина грудня 2023 року підходить для далеких відряджень. Не виключені конфлікти з коханою людиною. Якщо щось і раніше вас напружувало один в одному, все це загостриться. Можливі нові відносини, що призведе до розлучення зі старим партнером.

Гороскоп на грудень 2023 Близнюки

Місяць частих та болючих суперечок. Близнюки можуть дійти до крику, обстоюючи свою думку. Будьте обережними, займаючись поточними питаннями. Можливі перешкоди, що зваляться, як сніг на голову. Керівникам і бізнесменам доведеться боротися з конкурентами. З їхнього боку проявиться агресія та заздрість. Якщо проблеми не вирішити спочатку, то ситуація дійде до розгляду в суді. Більшість Близнюків займатимуться влаштуванням особистої сфери. Краще відмовтеся від покупки житла та переїзду.

Гороскоп на грудень 2023 року Рак

Рак матиме багато робочих питань і нових справ. Співробітництво з колегами з-за кордону чи інших міст не можна назвати сприятливим. Доведеться просити підтримку і поради у тих, хто досвідченіший і грамотніший у певних питаннях. Отримавши консультацію юриста, ситуація налагодиться. Тим, хто керує фірмою або займається своїм бізнесом, потрібно бути уважнішими до того, що відбувається в колективі. Співробітники цього місяця надто безвідповідальні, що веде до зриву робочого процесу.

Гороскоп на грудень 2023 року Діва

Якщо Діва хоче прожити цей місяць без конфліктів і втілити задумане в реальність, то потрібно стати більш гнучким і далекоглядним. Навчіться підлаштовуватися під ситуацію та під людей, якщо це веде до успіху. Взаємини з компаньйонами складно назвати надійними та міцними. Але якщо вони й раніше були такими, то змінити нічого не вдасться. Принаймні до січня. Вимоги з боку колег або ділових партнерів можуть поставити вас у безвихідь.

Гороскоп на грудень 2023 року Терези

Терези можуть розраховувати на відмінний і високооплачуваний результат своєї наполегливої роботи. Можливо, не в грудні 2023 року, а на початку наступного року, але ви його отримаєте. Найголовніше, не порушуйте зобов’язання перед партнерами з-за кордону. Співпраця з ними однозначно призведе до успіху. Але врахуйте, що вам доведеться реалізовувати багато проектів та зміцнювати взаємини із колегами. Нічого не бійтеся і впевнено йдіть уперед. Ну, а також уникайте будь-якої форми конфронтації.

Гороскоп на грудень 2023 року Скорпіон

Клопотати по роботі та вдома Скорпіонові доведеться чимало. Грудень поставить перед вами завдання максимум, все потрібно виконати вчасно. Для основної сфери діяльності буде успішною перша декада місяця. Все складеться саме так, як потрібне для кар’єри. А от у період ретроградного Меркурія – з 12 грудня до 2 січня, багато планів доведеться різко змінювати. Натомість любовна сфера потішить, тут усе комфортно та спокійно. Завдяки вашому терпінню та мудрості, відносини з партнером зміняться на краще.

Гороскоп на грудень 2023 року Стрілець

Стрільцеві вдасться зробити все, що потрібно. Тим більше, що підтримуватиме вас Марс, отже, можна сподіватися на сили та енергію. Роботи буде багато. Але ви зможете успішно вирулити зі складних ситуацій. Керівники підприємств та бізнесмени мають зайнятися атмосферою в колективі. Не сподівайтеся, що все налагодиться миттєво. Любовні стосунки вимагатимуть максимум терпіння та коректності. Залишайте на роботі свій командний тон, вдома поводьтеся м’якше та врівноваженіше.

Гороскоп на грудень 2023 року Козеріг

Козерогу в грудні 2023 року потрібно в усьому діяти планомірно. Жодних відступів назад або по наїті. Зверніть увагу на робочі, домашні та особисті справи. Щось виправте, чогось додайте. Цього місяця потрібно налагодити стосунки з людьми та брати участь у громадських заходах. Співпраця з партнерами з-за кордону чи іншого міста вимагатиме від Козерога гнучкості та тактовності. Не виключено, що на підтримку собі закличте старих друзів. Поодинці вам з проблемами не впоратися.

Гороскоп на грудень 2023 року Водолій

У грудні 2023 року Водолія оточуватимуть люди, з якими йому легко та комфортно спілкуватися. До їхньої думки ви прислухаєтеся, а це важливо для подальшої співпраці. Не хвилюйтеся, якщо щось не встигнете доробити цього місяця. Пізніше вам це вдасться з лишком. Натомість стосунки з колегами з-за кордону на високому рівні. А от спілкуватися із впливовими людьми буде складно. Тут можуть виникнути конфлікти щодо спільно вкладених фінансів. Щоб вилізти з боргів, розробіться з ними до січня 2024 року.

Гороскоп на грудень 2023 року Риби

Риби виконали основну роботу, тому в грудні 2023 року можуть розслабитися і пишатися результатами. Навіть якщо вам доведеться займатися новими проектами, то їх ви реалізуєте спритно і без проблем. Вдалий місяць у плані взаємин із закордонними партнерами. Не виключена допомога від людей, які займають високу посаду. У любовній сфері все неоднозначно. Загалом ситуація спокійна, але без суперечок життя здасться нудним. Головне не доводьте їх до підвищених тонів та скандалів.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев