Гороскоп на 2024 рік: Лев

news

Неповторно яскравим, дивовижним і багатим на події стане цей рік для Лева. Звичайно ж, він не буде безхмарним, тому занадто не розслабляйтеся.

Навпаки, деякі моменти виявляться напруженими, передбачає гороскоп на 2024 рік Леву. Але саме в цей час ви відчуєте себе сильним і наполегливим.

Перед тим, як взяти старт, подумайте, чи дорогу вибрали? Якщо так, то сміливо вперед.

Нічого не бійтеся, адже ви Лев. Тим більше, що шлях до вершини слави та успіху виявиться для вас у 2024 році не таким уже тернистим і важким.

З січня по червень ви наголошуватимете на своєму статусі в суспільстві, професійних справах та особистих цілях. Це допоможе вам наповнитися силами та впевнено взятися за реалізацію планів.

У вас є безліч шансів досягти успіху у справах, які ви собі намітили до червня. В основному вони стосуються кар’єри та авторитету у колі партнерів, підказує гороскоп на 2024 рік Леву.

Емоційний настрій у другій половині року стане зовсім іншим, більш позитивним та радісним. З’явиться можливість розслабитися, відпочити та зайнятися своїми справами.

Нарешті робота зроблена і можна насолоджуватися її плодами.

Та й оточуючі вас постійно хвалять, запрошують на різні заходи та презентації. Не відмовляйтесь, ходіть. Такі таланти, як у вас, мають бути відзначені за заслугами.

З червня по грудень 2024 року Лев може ґрунтовно зміцнити авторитет, якщо не упустить такої можливості.

Ваша очевидна популярність призведе до того, що мріяли – довіри з боку людей. Відмінний період для творчих осіб, особистостей мистецтва, політиків та акторів.

Гороскоп на 2024 рік Леву пророкує щодо дружніх зв’язків – багато контактів, пересувань та спільних проектів.

Можливо, хтось зіткнеться з першим шкільним чи студентським коханням. Можливо, що друзі раптом виявлять, що давно закохані одне в одного.

Якщо це пристрасть, то розраховувати на довгий союз не варто. Ну, а якщо почуття, засноване на спільних інтересах та цінностях, то стосунки будуть довгими.

Гороскоп на 2024 рік Лев жінка

Жінка Лев у 2024 році фліртуватиме і закохуватиметься. І не тому, що ви особа легковажна, просто такий настрій – романтичний.

Весна додасть вам впевненості у собі. Найголовніше, правильно розставити пріоритети і реально дивитися на речі, радить гороскоп 2024 Леву.

Жінки, які зайняті своїм бізнесом, повинні стати активнішими та раціональнішими.

Тоді вдасться створити платформу для кар’єри та зміцнити фінансове становище. Хоча у перші місяці року можливі перешкоди на шляху до мети.

Вдало складеться життя світських Левиць. У соціальній сфері теж помітні поступи та підвищення авторитету.

Вашу природну наполегливість, чарівність та харизму неможливо не помітити. Навколо багато шанувальників, будьте розбірливішими.

У сімейних жінок стосунки з чоловіком будуть без ускладнень. Але якщо разом підете у відпустку, то робіть сюрпризи один для одного. Адже такі дрібниці сприятливо впливають на відносини.

Гороскоп на 2024 рік Лев чоловік

Чоловікові Леву доведеться більше приділяти увагу близьким, ніж отримувати зізнання на свою адресу. З одного боку це благородно. З іншого, прикро.

І все-таки за будь-якого розкладу залишайтеся доброзичливою і чуйною людиною, тоді доля винагородить за заслугами.

Гороскоп на 2024 рік Леву радить заздалегідь розпланувати справи та за пунктами розписати цілі.

Ви все зможете подолати і досягнете небувалих висот, але за умови здорового усвідомлення своїх дій. Найчастіше звертайтеся до рідних та коханих людей. Вони допоможуть навіть у найважчих ситуаціях.

Чоловікові Леву треба більше відпочивати, але не активно та екстремально. 2024 року організуйте для себе культурний похід у театр, на виставку чи концерт. До речі, полежати на пляжі з книгою в руках теж приємно та корисно.

Тим, хто зайнятий творчістю та мистецтвом, пощастить особливо. Приголомшливий успіх та шквал оплесків отримають співаки, художники, редактори та актори.

Людям комерційних структур та власників бізнесу доведеться задовольнятися колишніми напрацюваннями. А ось фермери і ті, хто працює на полях та в селах, без прибутку восени не залишаться.

Лев любовний гороскоп на 2024 рік

Січень 2024 року пройде у Лева в піднесеному настрої. Вам це буде час флірту, знайомств, романтики.

Для тих, хто в парі, добре проводити більше часу разом, але не просто лежати на дивані, а отримувати нові враження, може ви поїдете у відпустку або будете весело проводити час всією сім’єю в розважальних центрах, кататися на лижах, ковзанах.

З 16 лютого до 11 березня сприятливий період для вільних Львів. У цей час ви можете познайомитися з людиною, яка на перший погляд не буде яскравою, помітною.

Але якщо ви почнете до нього придивлятися і продовжите спілкування, то знайдете його надійною, серйозною людиною, з якою можна будувати постійні стосунки.

3 березня квадрат Урана та Венери може принести серйозні розбіжності, не варто приймати у цей час важливих рішень.

З 11 березня до кінця місяця сприятливий час для поглиблення відносин, виходу на інший рівень.

Наприклад, ви почнете разом жити чи познайомитеся з рідними партнера, але будуть і ті, хто закінчить стосунки. У вільних Львів – пора флірту, зв’язків, що ґрунтуються на фізичному тяжінні.

Гороскоп на 2024 рік Леву передбачає, травень до 23 числа – відповідний період зміни статусу. Для когось це буде весілля, для інших – статус мами, тата.

З 23 травня до 17 червня – чудовий час для участі у громадських заходах, організації зустрічей, відпочинку з друзями.

Вільних Львів саме друзі можуть познайомитися з кимось цікавим, також знайомство може статися в інтернеті.

11 липня Венера входить у ваш знак і пробуде у ньому до 5 серпня.

Це сприятливий час для зовнішніх перетворень, прояву ініціативи в особистих відносинах, наприклад, організація сюрпризів, відпочинку всією сім’єю чи удвох, купівля подарунків.

Ті, хто не в парі, можуть самі проявити ініціативу в знайомстві.

З 17 жовтня по 11 листопада 2024 року – чудовий період для відпочинку, пристрасних романів, розваг. Наберіться яскравих вражень у цей час до кінця року.

Фінансовий гороскоп на 2024 рік

Сатурн переміщається по 8 будинку Лева, що відповідає за спільні фінанси, кредити, податки, виплати від держави.

Він навчає нас бути більш уважними, дисциплінованими при поводженні з чужими грошима.

Тому, перш ніж брати кредит, добре обміркуйте своє рішення. Ймовірно, вам буде важко його віддавати і цей тягар ляже важким тягарем на ваші плечі.

До спільної з кимось діяльності, яка передбачає об’єднання фінансів, теж належите більш об’єктивно, це стосується і вкладення коштів.

Все ретельно аналізуйте, перш ніж розлучатися зі своїми грошима, навіть якщо вам пообіцяли великий прибуток.

Гороскоп на 2024 рік Леву прогнозує, з 13 лютого до 11 березня хороший період, щоб заробляти у партнерстві з кимось, шукати людей, з якими можна було взаємодіяти надалі.

У першій декаді березня будьте особливо обережні з грошима, ймовірні втрати, сумнівні пропозиції.

У травні до 23 числа деяким Левам можна чекати на підвищення зарплати, посади.

З 23 березня до 17 червня – гарний період для заробітку, можливий не тільки прибуток, а й подарунки долі. Може, хтось знайде спонсора для свого проекту, іншим дадуть гроші родичі.

11 липня Венера входить у ваш знак і пробуде там до 5 серпня. Це буде чудовий час для особистої ініціативи у сфері заробітку.

Хтось проситиме у керівництва про підвищення окладу, інші шукатимуть високооплачувану роботу.

Зміна іміджу може сприятливо вплинути ваше матеріальне становище. Ваша харизма, респектабельний вигляд зачаровуватимуть партнерів, клієнтів, вищих осіб.

Рух планет за вашим другим будинком у вересні допоможе Левам показати свої таланти, здібності, довести, що ваші послуги коштують більше.

З 17 жовтня по 2 листопада особливо продуктивний період для творчих особистостей та підприємців. Впроваджуйте нові технології, показуйте свої ідеї тим, хто може оцінити їх матеріально.

Гороскоп роботи на 2024 рік

Перша половина року є сприятливою для вирішення професійних питань. Вам сприятиме удача.

Особливо вдалими на початку 2024 року стануть лютий та березень.

Цей період може відкрити можливості для нового ділового співробітництва чи партнерства.

Ви можете виявити, що ваші комунікативні навички покращуються, що дозволить більш ефективно висловлювати свої ідеї та домовлятися про вигідніші умови.

Якщо ви займаєте керівну посаду, цей перехід може призвести до позитивних змін у динаміці вашої команди.

Гороскоп на 2024 рік Леву прогнозує, що в березні доведеться бути більш гнучким, готовим до різних змін у роботі.

Це дозволить швидко адаптуватися у новій обстановці та зайняти для себе вигіднішу позицію порівняно з колегами, конкурентами.

Також дуже насиченим буде травень і перша половина червня 2024 року. Ви можете відправитися у відрядження або почнете розширювати коло своїх партнерів, співробітників, клієнтів, завдяки інтернету.

На когось чекає підвищення на посаді або нова високооплачувана робота. Будуть і такі, хто захоче вирушити у самостійне плавання та відкриє свою справу.

Вересень і перша половина жовтня 2024 теж активний період для різних переговорів, угод, поїздок. Можливо комусь у роботі чи бізнесі допомагатимуть родичі.

У листопаді рекомендується підходити до роботи творчо, це дозволить по-новому поглянути на свої обов’язки, не дозволить роботі перетворитися на рутину, що набридла. Підприємці матимуть змогу розширити бізнес, творчі люди знайти замовників.

Гороскоп здоров’я на 2024 рік Лев

Щоб ізолювати себе від хвороб та зміцнити імунітет, потрібно дотримуватись заходів профілактики.

У холодний сезон Леву треба пити вітаміни, а влітку не забувати про гігієну рук. З’явилися симптоми алергії, отже, одразу ж приймайте ліки, рекомендує гороскоп на 2024 рік Леву.

Майте на увазі, тільки турбота про своє здоров’я допоможе зберегти його в порядку. Вранці знайдіть час для пробіжки, у вихідні сходіть у лазню чи басейн, а в теплу погоду найчастіше виїжджайте на природу.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев