Гороскоп на 20 лютого: зірки радять волинянам підходити до справ творчо

news

Зірки радять усім знакам зодіаку у будь-якому разі  вірити у свої сили, діяти завзято та наполегливо, без цього навряд чи вдасться чогось досягти.

Овен. Можна вирушати в поїздки, насамперед ділового характеру: виїхавши сьогодні, вже завтра можна буде, не гаючи часу, братися за вирішення завдань, заради яких ви збираєтеся до іншого міста.

Телець. Не варто дослухатися до думки інших людей, навіть якщо ви звикли їм довіряти: сьогодні вони можуть бути необ’єктивними та упередженими, і – хай і ненавмисно – відведуть вас в інший бік.

Близнята. До будь-якого заклику про допомогу необхідно, всупереч байдужості до чужих проблем, яка вам притаманна, поставитися максимально серйозно – можливо, вибачте за пафос, вдасться врятувати чиєсь життя.

Рак. День сприятливий для бурхливих подій у особистому житті: можна і треба! – призначати побачення, освідчуватися у коханні, робити пропозиції руки та серце, святкувати заручини та офіційно оформлювати шлюб.

Лев. Зустріч із друзями, яку ви призначили на цей день, мине під знаком приємних спогадів про минуле, зараз вам вдасться спланувати спільне майбутнє – найімовірніше, пов’язане із спільним бізнесом.

Діва. Сьогодні вас буде супроводжувати успіх у всіх починаннях, але, оскільки на календарі сьогодні вихідний, ітиметься, найімовірніше, про домашні і побутові турботи — можливо, вам час стати до ремонту.

Терези. Необхідно максимум уваги приділити близьким людям, адже вихідні багато в чому саме для цього і призначені: бажано погуляти у парку, пообідати у кафе, а ввечері влаштувати спільну вечерю.

Скорпіон.Ставши свідком прояву несправедливості до слабких і беззахисних, не проходьте повз: постарайтеся – у міру своїх сил – допомогти людині, яка опинилась у неприємній ситуації.

Стрільці.Не варто витрачати моральні та фізичні сили даремно – сьогодні від роботи, навіть від домашньої, пуття не буде, краще поберегти їх для завтрашнього дня, коли можна буде розпочати важливий проєкт.

Козоріг.День сприятливий для налагодження стосунків із людьми з минулого, з якими ви свого часу не дуже добре розлучилися, тепер ви не тільки помиритеся, але й зможете бути корисними одне одному в роботі.

Водолій. На зустрічі — як ділового, так і особистого характеру — бажано не зловживати алкоголем: під його впливом ви можете сказати зайве, що не сприятиме досягненню важливої мети.

Риби.Висловлюючи свою точку зору на ситуацію, що склалася, пам’ятайте, що найкраще чують того, хто говорить тихо: крик і непарламентські висловлювання навряд чи допоможуть вам переконати хоч би кого у своїй правоті.

Автор статті: Трофімова Вікторія

0 Комментариев