Гонгадзе поховають через 15 років після вбивства

news
У вівторок, 22 березня, тіло вбитого українського журналіста Георгія Гонгадзе буде віддане землі на території церкви Миколи Набережного в Києві, повідомила агентству Інтерфакс-Україна адвокат вдови журналіста Мирослави – Валентина Теличенко. Про це пише Корреспондент.net.

“22 березня Георгій Гонгадзе буде похований на території церкви Миколи Набережного. Відспівування і прощання розпочнеться близько 12:00”, — сказала вона в понеділок увечері.
За словами Теличенко, під час похоронної церемонії не передбачено “ніяких виступів політиків чи інших світських осіб”, а в церкві, де буде проходити відспівування, будуть заборонені фото- і відеозйомки”.
Гонгадзе зник у Києві 16 вересня 2000 року. У листопаді того самого року в лісі Київської області був виявлений обезголовлений труп, який, за висновками експертів, міг належати журналістові.
У 2009 році в Київській області були знайдені останки черепа, які, за заявою Генпрокуратури, належать Гонгадзе. Однак тіло досі не віддане землі, оскільки мама журналіста — Леся Гонгадзе — відмовлялася визнавати, що знайдені останки належать її синові.
0 Комментариев