Головне управління ДПС у Волинській області продовжує контролювати бізнес щодо дотримання касової дисципліни

news

Працівниками ГУ ДПС у Волинській області в суботу 11.09.2021р. проведено фактичну перевірку магазину роздрібної торгівлі алкогольними напоями в місті Ковелі. За результатами перевірки встановлено порушення на загальну суму 78,9 тис.грн., зокрема:

  • не проведення розрахункової операції через РРО на загальну суму покупки 105 грн. та не видано розрахунковий документ встановленої форми;
  • не забезпечено відповідності готівкових коштів на місці здійснення розрахункових операцій, зазначених в денному Х-звіті. Розбіжність становить 6,9 тис.грн., і виникла за рахунок не проведення розрахункових операцій через РРО;
  • встановлено порушення порядку ведення обліку товарних запасів за місцем їх реалізації на суму 39,1 тис.гривень.

Дані порушення виникли в результаті систематичного не відображення через РРО сум готівки за покупки алкогольних напоїв і води, в робочі, та особливо у вихідні дні, та реалізації даних товарів без документів (накладних на товар).

Звертаємо увагу платників податків, що здійснюють реалізацію підакцизних товарів, на обов’язок здійснювати такі операції виключно із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій з метою уникнення застосування до таких платників значних сум фінансових (штрафних) санкцій!

 

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев