Голова Волинської облдержадміністрації вручив нагороди журналістам

news

З нагоди професійного свята Дня журналіста, яке традиційно працівники медіа-сфери України святкують 6 червня, голова Волинської обласної державної адміністрації Володимир Гунчик уже відзначав тих журналістів краю, з якими співпрацював особисто, робота з якими, конструктивна та покликана якісно розвивати інформаційний простір краю. Проте, за відсутності, з об’єктивних причин, окремі журналісти отримують нагороди пізніше.

Про це повідомляє відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Так, під час оперативної наради в голови облдержадміністрації, що відбулася     6 червня, не отримали нагороди репортер інформаційного агентства «ВолиньPost» Ольга Валянік та головний редактор ТВО телеканалу «Нова Волинь» Волинської регіональної дирекції ПАТ  Національна суспільна телерадіокомпанія України Сергій Орлов. Володимир Гунчик  пообіцяв пізніше вручити нагороди журналістам особисто. Так і сталось.

Сьогодні, першою цінний подарунок отримала Ольга Валянік. Керівник найвищої виконавчої гілки влади в області завітав до редакції інформаційного агентства «ВолиньPost» аби вручити годинник та висловив вдячність за спільну роботу.

“Дякую, Ольго, за ініціативу та наполегливість, адже Ви дуже нам допомогли під час підготовки проведення аукціону (благодійний аукціон на підтримку волинських бійців – авт.). Проте це лише маленька частина тієї великої праці, яку Ви робите як журналіст, патріот та громадський діяч. Тож направду, дякуємо, Олю, за те, що Ви є!”, – привітав журналістку Володимир Гунчик.

Згодом, на безпосередньому місці роботи, під час запису програми «Про головне з Володимиром Гунчиком» свою нагороду отримає і Сергій Орлов.

0 Комментариев