Глава Пентагону назвав Іран найбільшим у світі спонсором тероризму

news

Міністр оборони США Джеймс Меттіс заявив, що Іран є найбільшим у світі спонсором тероризму.

Як повідомляє “Новое время” із посиланням на AFP, таку думку глава Пентагону висловив після того, як президент США Дональд Трамп ввів нові санкції щодо закупівельної мережі зброї Ірану.

“Так, як в Ірані все розвивається, то він є єдиною найбільшою країною-спонсором тероризму в світі”, — сказав Меттіс на прес-конференції в Токіо.

При цьому він додав, що в США не було жодних планів щодо збільшення чисельності військ на Близькому Сході у відповідь.

“Ігнорування його не призведе ні до чого хорошого. Ні жо чого хорошого не призведе і відхилення від нього, і в той же час я не бачу жодної необхідності в збільшенні кількості наших сил на Близькому Сході в цей час”, — додав він.

“У нас завжди є можливість зробити це, але наразі я не думаю, що це необхідно”, — зазначив Меттіс.

Раніше повідомлялось, що Іран у відповідь на санкції з боку США пообіцяв ввести обмеження щодо фізичних та юридичних осіб.

Нагадаємо, що 3 лютого Міністерство фінансів США заявило про розширення санкцій проти Ірану через випробування балістичної ракети. Під санкції потрапили 13 осіб і 12 компаній, які базуються в Ірані, ОАЕ, Лівані, Китаї.

Іран 29 січня провів випробування балістичної ракети середньої дальності, вперше після вступу Дональда Трампа на посаду президента США. Ракета пролетіла приблизно 966 км, перш ніж вибухнула.

Автор статті: Мар'яна Метельська

0 Комментариев