Герой України Олександр Мацієвський мав подвійне громадянство: Молдова засудила вбивство свого громадянина

news

Міністерство закордонних справ Молдови повідомило, що розстріляний російськими злочинцями Герой України Олександр Мацієвський був громадянином Молдови.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства закордонних справ та європейської інтеграції Республіки Молдова.

Після підтвердження українською стороною факту, що український військовий, страчений російськими солдатами, є Олександром Мацієвським, Кишинів рішуче засуджує вбивство громадянина Молдови, акт, який можна кваліфікувати як воєнний злочин і грубе порушення міжнародних гуманітарних законів”, – йдеться у повідомленні.

Молдовська сторона висловлює щирі співчуття близьким та рідним загиблого військового, а також свою солідарність з українським народом.

Ми підтверджуємо тверду позицію Республіки Молдова щодо засудження жорстокої війни Російської Федерації проти України. Наша країна залишається відданою підтримці України в її зусиллях повернути регіон до миру та стабільності”, – заявляють у МЗС.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський присвоїв звання Героя України Олександру Мацієвському – військовому, якого беззбройного, росіяни розстріляли на камеру після слів “Слава Україні!”.

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев