Газету «Волинь-нова» роздержавлять

news

Керівництво газети «Волинь-нова» просить Волиньраду вийти зі складу співзасновників видання. Про це стало відомо 2 лютого під час майнової комісії облради. Пише VIP.

Заступник головного редактора Василь Уліцький розповів, що, згідно з Законом України «Про реформування державних і комунальних друкованих ЗМІ», облрада має вийти зі складу співзасновників видання. За його словами, працівники редакції провели збори і прийняли рішення про реформування на першому етапі – протягом року з часу вступу в дію Закону.

Заступник начальника відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області виконавчого апарату обласної ради Мирослава Якимчук зазначила, що при заснуванні коштів виданню не виділяли, тому вони передали «Волині-новій» на баланс приміщення.

Члени комісії ухвалили проект рішення щодо виходу обласної ради зі складу співзасновників редакції незалежної громадсько-політичної газети «Волинь-нова». Єдине, що своє приміщення вони будуть змушені віддати ОДА. Проте його на 15 років нададуть редакції в оренду на пільгових умовах.

0 Комментариев