“Фронтера” шукає волонтерів у Луцьку

news

Організатори Міжнародного літературного фестивалю «Фронтера» запрошують волонтерів долучитися до своєї команди. Про це вони повідомляють на свої сторінці і мережі Facebook.

Друзі, нам потрібні ваші суперсили! Якщо ви любите виклики, вірші, літературу – приєднуйтеся до команди “Фронтери”. 4-6 жовтня у Луцьку відбудеться найкрутіший літфест на Волині. Гарантуємо втому, багато завдань, улюблених письменників, передфестивальну мандрівку для волонтерів і післяфестивальний сум за шаленими днями.
Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/2LCnDhI

ІІ Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» відбудеться 4-6 жовтня у Луцьку.

Цього року організатори обіцяють представити насичену програму заходів, щоб учасник зміг знайти для себе цікаві заходи,  відвідати лекції неймовірних спікерів, насолодитися музикою та поспілкуватися з улюбленими письменниками. оновлена команда плідно працюють над тим, щоб цікаво було і дорослим, і дітям.

До Луцька з’їдуться найвідоміші письменники України та гості з Європи. Серед учасників ІІ Міжнародного літературного фестивалю «Фронтера» – Сергій Жадан, Юрій Андрухович, Юрій Іздрик, Іван Малкович, Макс Кідрук та інші.

Організатори зазначають, що книжні волонтери, які пройдуть відбір, матимуть чимало переваг: вони отримають потужний організаторський досвід, крім того, що зможуть поспілкуватися з улюбленими авторами. Для них буде проведено тренінги з культурного менеджменту та волонтерської діяльності, де відбудеться знайомство з однодумцями та творцями фестивалю.

Організатори фестивалю «Фронтера»: Мистецьке об’єднання «стендаЛь», Департамент культури Луцької міської ради, громадський діяч Роман Бондарук.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев