Фотоепіляція або лазерна епіляція?

news

Завдяки розвитку сучасної лазерної косметології було розроблено безліч різноманітних процедур, які базуються на ефективному та позитивному впливі променя лазера на клітинний склад людського тіла. Але настільки широке розмаїття нерідко ставить у безвихідь багатьох недосвідчених пацієнтів, охочих вибрати найбільш оптимальну методику. Вибір способу проведення епіляції залежить від конкретного пацієнта, проте він потребує максимально докладного роз’яснення особливостей технології, яка буде застосована в момент здійснення процедури.

Серед розмаїття сучасних лазерних процедур, що застосовуються в косметологічних салонах, найбільш затребуваною серед дівчат і жінок стає епіляція. Така процедура є актуальною і для чоловіків, у яких волосяний покрив відрізняється надмірною рясністю. На сьогодні серед подібних методик найбільш широке поширення набула фотоепіляція, а також лазерна епіляція. Два даних способи базуються на схожій основі, оскільки небажані волоски видаляються під впливом лазерного випромінювання різного спектра, і подібна схожість нерідко ставить людину в безвихідь. При лазерної епіляції застосовуються різні апарати. Чим же фотоепіляція відрізняється від сучасної лазерної епіляції? Світлова епіляція є методикою усунення небажаних волосків на тілі та обличчі за допомогою джерел світла, що випромінюються з високою потужністю. Так, використовується комплекс променів лазера різного спектра. Поглинаючись меланіном волосяних фолікул і самого волосся світлова хвиля призводить до його подальшого руйнування.

Співробітники сучасних медичних центрів, щоб підняти престиж фотоепіляції, розповідають пацієнтам, що дана методика процедури може використовуватися при будь-якому типі волосся. Дійсно, фотоепіляцію можна виконувати при будь-якому типі волосся, за винятком сивини, проте основні відмінності такого способу від лазерної епіляції полягають не в цьому. Завдяки швидкому розвитку лазерної косметології з’явилося безліч типів лазерів, здатних відмінно працювати завдяки використанню фарбувальних пігментів шкіри.

Ще зовсім недавно лазерна методика залишалася ефективною тільки для світлошкірих пацієнтів, яким було необхідно видалити небажані волоски темного кольору. А сьогодні така методика може виконуватися незалежно від кольору волосків у пацієнта.

Автор статті: Сергій Ленкін

0 Комментариев