Фонд волинського нардепа підтримав найцікавіші громадські проекти Прибужжя

news

Шість громадських ініціатив стали переможцями другого етапу конкурсу міні-грантів, започаткованого Фондом Ігоря Гузя «Прибужжя».

Вручення сертифікатів відбулося сьогодні, 18 липня, у Нововолинську. Про це повідомляє прес-служба Ігоря Гузя.

На початку 2016 року Фонд Ігоря Гузя «Прибужжя» за підтримки місцевого бізнесу розпочав допомагати реалізації ініціатив активних громадян Володимир-Волинського, Іваничівського, Любомльського районів, Володимира-Волинського та Нововолинська. Шість найцікавіших проектів в рамках конкурсу «Крок назустріч» вже визначили. Кожен зможе отримати співфінансування від фонду на суму близько 20 тисяч гривень.

Під час презентації народний депутат України Ігор Гузь особисто подякував авторам найцікавішихпроектів за їх активність та роботу. Він відзначив, що такий конкурс дає реальну можливість отримати підтримку власних починань: «Громада краще знає, у що найперше треба вкласти гроші: де поставити дитячий чи спортивний майданчики; «залатати» ями на дорогах чи поставити енергозбергіючий котел».

“Сподіваємося, що до кінця літа автори проектів втілять ті завдання, які перед собою ставили. Цього разу ми також збільшили суму коштів на фінансування проектів і підтримати не 5, а 6 проектів», — зауважив Ігор Гузь.

Як зазначив виконавчий директор Фонду «Прибужжя» Борис Карпус, під час набору заявок подали 48 проектів, із яких обрали шість найцікавіших.

Визначали переможців конкурсу «Крок назустріч» відповідно до таких критеріїв: відповідність тематики проекту положенню про конкурс, залучення громадськості до реалізації задуму, пріоритетність проекту для вирішення проблеми громади, можливість поширення його серед інших громад, та головна умова — співфінансування, тобто наявність кошторису витрат, відповідного умовам: 30% — від ініціаторів та 70% коштів – від Фонду Ігоря Гузя «Прибужжя».

Фото з презентації

Отож, стали переможцями такі проекти:

1.Хобултівський дошкільний навчальний заклад (Володимир-Волинський р-н).
Проект:«Облаштування санвузла дошкільного навчального закладу села Хобултова».
Суть: встановлення бойлера для гарячої води, заміну умивальників та проведення робіт з укладання плитки керамічної на стіни і підлогу.
2. Громадська організація «Топилище» (Іваничівський р-н).
Проект: «Громада, влада та бізнес – разом заради майбутнього».
Суть: створення сучасної спортивної інфраструктури та популяризації занять спортом, що є запорукою соціально-економічного розвитку села і покращення його іміджу.
3. Громадська організація «Гущанські патріоти» (Любомльський р-н).
Проект: «Покращення роботи місцевої пожежної охорони шляхом добудови гаража для пожежного автомобіля та організації пожежного поста».
Суть: добудова гаража до адмінприміщення сільської ради з приєднанням останнього до електромережі та системи парового опалення;
4. Громадська організація «Світ для дітей» (м. Нововолинськ).
Проект: «Спортлайф».
Суть: закупівля спортивних матів, сухого басейну з м’ячиками, м’яких модулів, шведської стінки.
5. Ініціативна група житлового буд. № 25 бульвар Шевченка (м. Нововолинськ).
Проект: «Надійний захист».
Суть: встановлення у притулку для собак високого надійного паркану.
6.Громадська організація «Берег надії» (м.Володимир-Волинський).
Проект: «Будуючи місточок».
Суть: облаштування спеціального спортивно – ігрового майданчика для дітей з особливими потребами.
Переможцям вручили сертифікати та уклали угоди про співпрацю. Проекти мають втілити упродовж серпня та вересня. Загальний бюджет шести проектів сягнув 111 тисяч гривень підтримки від Фонду Ігоря Гузя «Прибужжя».

Спільне фото переможців DSC_0372 DSC_0368

 

0 Комментариев