Facebook діє на мозок людини подібно до кокаїну — вчені

news

Вчені з Норвегії з’ясували, що Facebook та інші соцмережі діють на мозок людини так само, як і кокаїн. Припущення підтвердилося в ході експерименту з 20 добровольцями. Про це пишуть «Цікавості».

Група вчених з Норвегії заявила, що Facebook та аналогічні соціальні мережі можуть впливати на головний мозок людини так само, як кокаїнова залежність. В якості аргументу фахівці привели результати свого останнього експерименту.

Для проведення досліджень експерти залучили 20 добровольців, яким запропонували переглянути зображення на різну тематику і відзначати серед них ті, які сподобалися. Як і очікувалося, більшість «виділених» знімків так чи інакше були пов’язані з соціальними мережами. Крім того, за допомогою спеціальних датчиків, закріплених на головах учасників експерименту, вчені з’ясували, що при перегляді вищезазначених картинок, люди відчували відчуття, схожі з тими, що відчувають наркозалежні при прийомі кокаїну. У ці моменти у піддослідних фіксувалися почастішання пульсу і сильне хвилювання.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев