Екстрим-шоу на луцькому «Татофесті»: киянин згинав цвяхи та розбивав палаючі блоки. ФОТО. ВІДЕО

news

Те, що справжні татусі можуть все, лучанам довів киянин. Він показав їм силу свого тіла та духу, згинаючи метал та розбиваючи блоки рукою.

Екстримальне шоу відбулося в рамках фестивалю татусів сьогодні, 18 вересня, в Центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки.

Лідер молодіжного руху крос-тренінг Артем Чаплигін спочатку розповів присутнім про те, як важливо, щоб сім′я була повною, адже сам виховувався без батька і знає не з чужих вуст, як це.

Він зазначив, що був маленьким худеньким хлопчиком і всі його ображали. В нього було слабке здоров′я і лікарі говорили йому, що він ніколи не стане сильним, що ніколи не буде спортсменом. Але він довів, що якщо дуже хотіти, то можна досягнути всього.

Спорт допоміг йому позбутись хвороб. Тепер він ділиться своїм досвідом з іншими людьми, працює з важкими підлітками, які виховуються без батька. А батькам говорить, щоб ті більше піклувались про своїх дітей, адже, на його думку, найцінніше, що батько може дати дитині, – це увага.

Щоб довести, яким сильним є його тіло, він показав ряд екстримальних номерів.

Спочатку він розірвав упаковку паперу, а тоді надув грілку настільки, що та лопнула. При цьому він зазначив:

«Дуже важливо, чим ти наповнюєш себе: що ти дивишся, що ти слухаєш. Від цього залежить твоє майбутнє. Будьте прикладом, бо на вас дивляться ваші діти».

DSC_0607 DSC_0610 DSC_0611 DSC_0621 DSC_0626DSC_0627

Згодом він зігнув фігурку із цвяхів як знак того, що йому у всьому допомагає Бог. Його він назвав найпершим другом.

DSC_0632 DSC_0634 DSC_0638

Далі взявся за більші елементи: зігнув великий металевий стержень. При цьому порівняв його із життям людини: прямий стержень – це життя з правильними вчинками, а скручений – з помилками.

Крім того, свої сили спробували і глядачі. Щоправда, стержні в них були значно менші і справились із завданням не всі.

Далі Артем Чаплигін піднімав імпровізовану штангу. Але не просту, а з дітками. Один з хлопчиків виявився його сином. Попри малий вік, син Рустам віджимається по сто двадцять разів.

Особливі овації у присутніх викликав номер, під час якого киянин облив бензином цегляні блоки і запалив їх, а тоді рукою розбив їх навпіл.

Вразив також інший номер, під час якого дві команди чоловіків намагалися перетягнути на свою сторону Артема. Дітки вболівали за своїх татусів, вигукуючи їхні імена та підбадьорюючи їх, а Артем Чаплигін після кожного із трьох заходів демонстрував, що руки йому при цьому не відірвали.

DSC_0604 DSC_0615 DSC_0629 DSC_0643 DSC_0647 DSC_0648 DSC_0655 DSC_0657 DSC_0659 DSC_0666 DSC_0667 DSC_0668 DSC_0672 DSC_0674 DSC_0675 DSC_0677

 

 

 

 

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев