Екс-директор луцького похоронного бюро ховається від суду у Данії

news

Колишній директор Луцького спецкомбінату комунально-побутового обслуговування Олександр Вікторов наразі перебуває в Данії. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook, пише Волинський інформаційний портал

Нагадаємо, що згідно з вироком Луцького міськрайонного суду, він засуджений на 5,5 року позбавлення волііз забороною обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій на 3 роки, з конфіскацією майна. Директора Луцького спецкомбінату «взяли» убозівціза торгівлю місцями на кладовищі ще 28 вересня 2011 року.

«Нарешті можу повідомити про те, що 16 березня 2015 р. Данія надала мені політичний притулок. Фактично, це визнання того, що при режимі Януковича проти «Свободи» фабрикували кримінальні справи», – пише Вікторов. За його словами, відповідне рішення прийняв Данський комітет біженців, до складу якого входять суддя Данського національного суду, представники Міністерства юстиції та Міністерства закордонних справ Данії. До слова, таки же статус у 2013 році надали і колишньому міністру оборони Валерію Іващенку.

«Під час оголошення рішення суддя наголосив на тому, що я маю право залишатись у Данії, навіть якщо буде ухвалений закон про реабілітацію, декілька проектів якого знаходиться у Верховній Раді. На той час уже був ухвалений у першому читанні проект Закону України про реабілітацію осіб, які були незаконно засуджені, який досі так і не ухвалений в цілому. Цей законопроект був перекладений данською мовою і розглядався на засіданні Данського комітету біженців у моїй справі», – йдеться в дописі.

«Комітет у справах біженців врахував аргументи захисту, що ігнорувались українськими судами. Крім того, були враховані й порушення міжнародного законодавства, здійснені у ході розслідування та розгляду моєї справи у суді, а також норм, зафіксованих у данському законодавстві, зокрема те, що жоден «свідок» у моїй справі не допитувався у присутності адвоката. Мною були надані більше 2-х коробок з-під ксероксу різноманітних доказів фальсифікацій та матеріалів справи, які вивчались і перевірялись», – пише екс-посадовець.

«Як і В. Іващенко, я буду добиватись скасування вироку і повної реабілітації, але після брудної піар-кампанії, яка знову розгорнулася проти ВО «Свобода» після нещодавніх провокацій поблизу Верховної Ради, це навряд чи можливо. В Україні питання реабілітації чи помилування, як і кримінальні переслідування, вже давно стали політично мотивовані. Схоже, що доведеться знову чекати, коли влада зміниться», – йдеться в дописі Вікторова

 

0 Комментариев